ТВ Програма

ТВ програма

bTV Action

  • 05:15
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.1
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.3 - 6
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.3 еп.7
  • 09:00
    "Червената линия" - сериал, еп.2
  • 10:00
    "Супергърл" - сериал, с.5 еп.9
  • 11:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.17
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, с.7 еп.2
  • 13:00
    "Обратна тяга 2" - екшън, трилър, криминален (САЩ, Белгия, 2019), режисьор Гонсало Лопес-Гайего, в ролите: Джо Андерсън, Уилям Болдуин, Доналд Съдърланд, Алиша Бейли, Аластър Макензи и др.
  • 15:00
    "Чък" - сериал, с.3 еп.8
  • 16:00
    "Червената линия" - сериал, еп.3
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.7 еп.3
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.18
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.5 еп.10
  • 20:00
    Екшън в 8: "Ел Чапо" - сериал, с.2 еп.6
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на екшън: "Контрабанда" - екшън, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Марк Уолбърг, Джовани Рибиси, Кейт Бекинсейл, Калеб Ландри Джоунс, Бен Фостър, Лукас Хаас и др.
  • 00:00
    "Ел Чапо" - сериал, с.2 еп.6
  • 01:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.18
  • 02:00
    "Супергърл" - сериал, с.5 еп.10
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.7 еп.3
  • 04:00
    "Червената линия" - сериал, еп.3

Сериали

bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:20
ДИКИЙ-3 серия 6
Diema Sport 19:25
Студио "Футбол" директно
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) директно
Film Plus HD 19:30
Тенис: Akron WTA Finals Guadalajara, Гуадалахара (WTA Finals - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 19:15
"Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Хайфаа Ал-Мансур, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
bTV Cinema 19:15
"Съли: Чудото на Хъдсън" - драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др.
TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}