ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.10 еп.1
  • 08:00
    "Ти гониш!" - комедия (САЩ, 2018), режисьор Джеф Томсик, в ролите: Джереми Ренър, Ед Хелмс, Джон Хам, Анабел Уолис, Айла Фишър, Нора Дън, Лесли Биб, Рашида Джоунс, Брайън Денехи и др.
  • 10:00
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.10 еп.2
  • 12:00
    "Дякон Левски" - драма, исторически, биографичен (България, 2015), режисьори Максим Генчев и Николай Генчев, в ролите: Веселин Плачков, Максим Генчев, Петьо Цеков, Симеон Филипов, Николай Сотиров и др.
  • 14:30
    "Плаване към любовта" - романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Лий Фридландър, в ролите: Лий Рене, Крис Макнали, Фиона Врум, Мат Хамилтън и др.
  • 16:15
    "Нощни игри" - комедия, трилър (САЩ, 2018), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Джейсън Бейтман, Рейчъл Макадамс, Кайл Чандлър, Били Магнюсън, Шарън Хорган, Джеси Племънс, Ламорн Морис, Дани Хюстън и др.
  • 18:15
    "Войната за планетата на маймуните" - фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Мат Рийвс, в ролите: Анди Съркис, Уди Харелсън, Стив Зан, Тери Нотари, Тай Олсън, Тоби Кебъл, Амая Милър, Джуди Гриър и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Мъжът от U.N.C.L.E." - екшън, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Гай Ричи, в ролите: Хенри Кавил, Хю Грант, Алисия Викандер, Арми Хамър, Джаред Харис, Елизабет Дебики, Даниел Уестууд и др.
  • 23:15
    "Фантастичната четворка" - екшън, фантастика (САЩ, 2015), режисьор Джош Транк, в ролите: Майлс Телър, Кейт Мара, Майкъл Джордан, Тоби Кебъл, Джейми Бел, Тим Блейк Нелсън, Дан Кастеланета и др.
  • 01:15
    "Незабравимо" - трилър (САЩ, 2017), режисьор Денис Ди Нови, в ролите: Росарио Доусън, Катрин Хайгъл, Джеф Стълтс, Изабела Кай и др.
  • 03:15
    "Убийство по учебник" - криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор: Барбет Шрьодер, в ролите: Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Майкъл Пит, Агнес Брукнър, Крис Пен и др.

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:20
"В дълбините (2020)", хорър - фантастика, САЩ, 2020; реж. Уилям Юбанк, с Кристен Стюарт, Венсан Касел, Мамуду Ати, Ти Джей Милър, Джон Галахър-младши, [15+]
FilmBox Basic 17:25
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
TVPlus 17:30
"Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - III част, документален филм
MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}