ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • 05:30
    "Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.10 еп.3
  • 08:00
    "Мъжът от U.N.C.L.E." - екшън, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Гай Ричи, в ролите: Хенри Кавил, Хю Грант, Алисия Викандер, Арми Хамър, Джаред Харис, Елизабет Дебики, Даниел Уестууд и др.
  • 10:15
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.10 еп.4
  • 12:15
    "Извънземните ми изядоха домашното" - комедия, фентъзи, приключенски, семеен (САЩ, 2018), режисьор Шон Макнамара, в ролите: Дан Пейн, Кирстен Робек, Лорън Макнамара, Шон Макнамара, Джейдън Грег, Тристан Риск и др.
  • 14:00
    "Фантастичната четворка" - екшън, фантастика (САЩ, 2015), режисьор Джош Транк, в ролите: Майлс Телър, Кейт Мара, Майкъл Джордан, Тоби Кебъл, Джейми Бел, Тим Блейк Нелсън, Дан Кастеланета и др.
  • 16:00
    "Ужасно силно и адски близо" - приключенски, мистъри, драма (САЩ, 2011), режисьор Стивън Долдри, в ролите: Том Ханкс, Томас Хорн, Сандра Бълок, Зоуи Колдуел, Джон Гудман, Макс фон Сидов, Вайола Дейвис, Джефри Райт и др.
  • 18:30
    "12 силни" - военен, исторически, екшън (САЩ, 2018), режисьор Николай Фулси, в ролите: Крис Хемсуърт, Майкъл Шанън, Майкъл Пеня, Треванте Роудс, Уилям Фиктнър, Елса Патаки, Тейлър Шеридан и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Шефове гадняри" - комедия (САЩ, 2011), режисьор Сет Гордън, в ролите: Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдекис, Кевин Спейси, Дженифър Анистън, Мегън Маркъл, Доналд Съдърланд, Колин Фарел и др.
  • 23:00
    "Нашето мото е "Криза" - комедия, драма (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите: Сандра Бълок, Били Боб Торнтън, Антъни Маки, Жоаким де Алмейда, Ан Дауд, Скут Макнеъри, Зоуи Казан и др.
  • 01:15
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.10 еп.4
  • 03:15
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата" - фентъзи, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Тор Фройдентал, в ролите: Логан Лърман, Алекзандра Дадарио, Брандън Т. Джаксън, Левън Рамбин, Дъглас Смит, Джейк Ейбъл, Стенли Тучи, Нейтън Филиън и др

Сериали

AXN Black 18:05
Праведен; сезон 1, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2010
AXN White 18:05
Закрилникът; сезон 2, епизод 23, драма, САЩ, 2002
Viasat Explorer 18:05
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 2
Viasat Nature 18:10
Речни Чудовища, сезон 3, еп. 5
e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
Nova Sport 18:30
Хокей на лед: Витяз - Йокерит Континентална хокейна лига директно
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 691

Всички предавания

Филми

AXN Black 18:05
Праведен; сезон 1, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2010
AXN White 18:05
Закрилникът; сезон 2, епизод 23, драма, САЩ, 2002
Cinemax 2 18:20
"Татко (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Владимир Биленки, с Маша Лиздек, Бриана Д’Агуано, [15+]
FilmBox Extra 18:20
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
HBO 2 18:20
"Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}