ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • 05:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документална поредица
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.20, 21
  • 07:00
    "Мястото.BG" - туристическо предаване с водещ Яна Грудева
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.12
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "COOLt" - лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица на Георги Тошев
  • 13:00
    "Приключенията на Ерол Флин" - приключенски, екшън (САЩ, 2018), режисьор Ръсел Мълкей, в ролите: Томас Кокърел, Кори Лардж, Уилям Моузли, Клайв Стандън, Дан Фоглър и др.
  • 15:00
    "Добрият доктор" - сериал, с.2 еп.12
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" (2018 г.) - социален проект, с.3
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    "Президентите на България" - специална рубрика: интервю с Петър Стоянов
  • 20:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:00
    "Дракула: Неразказан" - фентъзи, екшън, драма (САЩ, 2014), режисьор Гари Шор, в ролите: Люк Евънс, Сара Гадън, Доминик Купър, Чарлз Данс, Саманта Баркс, Чарли Кокс и др.
  • 23:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 00:00
    "Мястото отвъд дърветата" - криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Дерек Сиънфранс, в ролите: Райън Гослинг, Брадли Купър, Ева Мендес, Махършала Али, Бен Менделсон, Олга Мередис и др.
  • 02:40
    "Приятели" /п./ - сериал, с.8 еп.12
  • 03:10
    "Мармалад" /п./

Сериали

EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
FilmBox Basic 02:35
Картелът, еп.6 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
MGM 02:35
"Пази се от живите мъртви" - сериал, 7 сезон, 8 еп.
AXN Black 02:40
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, 2019
Viasat Nature 02:40
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 14

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:25
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, 2019
MAX Sport 3 03:00
Серия А: Рома - Интер повторение
НТВ Сериал 03:10
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 11
BNT 3 03:30
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
FilmBox Basic 02:35
Картелът, еп.6 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
HBO3 02:40
"Британия ІIІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Макензи Крук, с Кели Райли, Дейвид Мориси, Зои Уонамейкър, Макензи Круук, Николай Лий Каас, [18+]
AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
HBO 03:00
"Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди , [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}