ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • 05:00
    "COOLt" /п./
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.22, 23
  • 07:00
    "Мястото.BG" - туристическо предаване с водещ Яна Грудева
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.13
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Мария Цънцарова и Петя Дикова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.6 еп.6
  • 13:00
    "Под един покрив" - комедия (Франция, 2017), режисьор Доминик Фаруджа, в ролите: Жил Лелуш, Луиз Бургоан, Маню Пайе, Марилу Бери, Жюлиан Боаселие и др.
  • 15:00
    "Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва" - семеен, музикален, фентъзи (САЩ, 2016), режисьор Мишел Джонстън, в ролите: София Карсън, Дженифър Тили, Томас Лоу, Ейми Луиз Уилсън, Джазара Джазлин и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България - музикално шоу, с.8
  • 22:40
    "Виктор Франкенщайн" - хорър, драма (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Пол Макгуигън, в ролите: Даниел Радклиф, Джеймс Макавой, Джесика Финдли, Андрю Скот, Луиз Бриъли, Марк Гейтис, Фреди Фокс, Даниел Мейз и др.
  • 00:40
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 00:50
    "Страшни истории, разказани в мрака" - хорър, мистъри (САЩ, Канада, Мексико, 2019), режисьор Андре Йовредал, в ролите: Зоуи Маргарет Колети, Майкъл Гарза, Гейбриъл Ръш, Остин Ейбрамс, Дийн Норис и др. [16+]
  • 03:00
    "Приятели" /п./ - сериал, с.8 еп.13
  • 03:30
    "120 минути" /п./

Сериали

EPIC Drama 03:00
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
bTV Action 03:00
"Кодово име: Уиски Кавалер" - сериал, еп.13
AXN White 03:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 15, драма, САЩ, 2011
Viasat History 03:15
Древни суперструктури, сезон 2, еп. 2

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 03:00
Серия А: Рома - Интер повторение
НТВ Сериал 03:55
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 12
AXN Black 03:25
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, 2019
BNT 3 03:30
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване

Всички предавания

Филми

AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
HBO 03:00
"Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди , [12+]
HBO HD 03:00
"Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди , [12+]
FilmBox Extra 03:10
Универсален войник 4: Денят на разплатата Екшън, Фантастичен САЩ 2011
AXN White 03:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 15, драма, САЩ, 2011

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}