ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документална поредица
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.20, 21
  • 07:00
    "Мястото.BG" - туристическо предаване с водещ Яна Грудева
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.12
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "COOLt" - лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица на Георги Тошев
  • 13:00
    "Приключенията на Ерол Флин" - приключенски, екшън (САЩ, 2018), режисьор Ръсел Мълкей, в ролите: Томас Кокърел, Кори Лардж, Уилям Моузли, Клайв Стандън, Дан Фоглър и др.
  • 15:00
    "Добрият доктор" - сериал, с.2 еп.12
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" (2018 г.) - социален проект, с.3
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    "Президентите на България" - специална рубрика с водещ Златимир Йочев: интервю с Петър Стоянов
  • 20:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:00
    "Дракула: Неразказан" - фентъзи, екшън, драма (САЩ, 2014), режисьор Гари Шор, в ролите: Люк Евънс, Сара Гадън, Доминик Купър, Чарлз Данс, Саманта Баркс, Чарли Кокс и др.
  • 23:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 00:00
    "Мястото отвъд дърветата" - криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Дерек Сиънфранс, в ролите: Райън Гослинг, Брадли Купър, Ева Мендес, Махършала Али, Бен Менделсон, Олга Мередис и др.
  • 02:40
    "Приятели" /п./ - сериал, с.8 еп.12
  • 03:10
    "Мармалад" /п./

Сериали

AXN Black 17:10
Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN White 17:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2011
Viasat Explorer 17:10
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 13
Viasat Nature 17:15
Скритата Индия, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 17:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2017

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

AXN Black 17:10
Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN White 17:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2011
HBO 17:10
"Тигър и Дракон", приключенски, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йео, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
HBO HD 17:10
"Тигър и Дракон", приключенски, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йео, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
BNT 3 17:15
Дивия Франк в Австралия документален филм /2 епизод/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}