ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
  • 09:45
    По следите на храната - филм
  • 10:15
    Телепазарен прозорец
  • 10:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 11:30
    Телепазарен прозорец
  • 11:45
    Йерихон - сериал, историческа драма
  • 12:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма /п./
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 14:45
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Райски градини - филм
  • 16:30
    "Образование и бизнес: Професии от бъдещето" - конференция на Bulgaria ON AIR
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Одисей - исторически сериал
  • 23:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал
  • 00:00
    Новините ON AIR /п./
  • 00:45
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации /п./
  • 01:10
    По следите на храната - филм /п./
  • 01:40
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:15
    Одисей - исторически сериал /п./
  • 04:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал /п./

Сериали

Nova TV 05:15
"Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 7 /п/
Viasat Explorer 05:30
Треска за тюркоаз, сезон 1, еп. 5
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic HD 05:20
Строителна зона
Film Plus HD 05:30
Тенис: Жасмин Паолини - Симона Халеп (Upper Austria Ladies Linz, Линц; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 05:30
ДИКИЙ-3 серия 22

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:15
"Класова борба", комедийна драма, Франция, 2019; реж. Мишел Льоклер, с Лейла Бехти, Едуар Баер, Рамзи Бедия, Том Леви, Бая Касми , [12+]
HBO 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]
HBO HD 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]
TVPlus 05:30
"Родопски отражения" - документален филм
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}