ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
  • 09:45
    По следите на храната - филм
  • 10:15
    Телепазарен прозорец
  • 10:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 11:30
    Телепазарен прозорец
  • 11:45
    Джордж Трети - лудостта на един крал - филм
  • 12:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма /п./
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Райски градини - филм
  • 16:30
    Скритата Италия - филм
  • 17:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Одисей - исторически сериал
  • 23:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал
  • 00:00
    Новините ON AIR /п./
  • 00:45
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации
  • 01:10
    По следите на храната - филм /п./
  • 01:40
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:15
    Одисей - исторически сериал /п./
  • 04:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал /п./

Сериали

AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1
bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо
TVPlus 19:00
Тенис: Юлия Путинцева - Ребека Петерсон (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:56
Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 19:00
На границата на смъртта трилър, романтичен Обединено Кралство, Австралия  2007
BNT4 19:00
Аварийно кацане тв филм /2010 г./, режисьори: Кристина Грозева и Петър Вълчанов, в ролите: Тодор Танчев, Стефан Денолюбов, Елен Колева, Христофор Недков и др.
FilmBox Basic 19:10
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}