ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 08:00
    Операция "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 09:00
    Истината за преписването - филм
  • 10:00
    Телепазарен прозорец
  • 10:15
    Светът отгоре - филм
  • 10:45
    В добра форма - поредица за здравословен начин на живот
  • 11:15
    Умно село - авторска колекция портрети /п./
  • 12:15
    Мис Скарлет и херцогът - криминална драма /п./
  • 13:15
    Телепазарен прозорец
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Check-in - поредица за пътешествия
  • 14:30
    Промяната - филм
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 16:30
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева
  • 19:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Мис Скарлет и херцогът - криминална драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Шотландска мида - комедия, Великобритания, 2015 г.; режисьор: Талула Райли; в ролите: Мартин Компстън, Талула Райли, Джо Томас, Емън Елиът, Морган Уоткинс, Рейчъл Стърлинг
  • 23:45
    Новините ON AIR /п./
  • 00:15
    Сага за Форсайтови - сериал, драма
  • 01:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 02:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Операция "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./

Сериали

AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Viasat Nature 02:40
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 16
EPIC Drama 02:50
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
AXN White 02:50
Незабравимо; сезон 1, епизод 18, драма, САЩ, 2011
Viasat History 03:00
Древни суперструктури, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15
MAX Sport 3 03:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение

Всички предавания

Филми

AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Cinemax 02:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
HBO3 02:40
"Наследници ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2021, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
HBO 2 02:40
"Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян , с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
AXN White 02:50
Незабравимо; сезон 1, епизод 18, драма, САЩ, 2011

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}