ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./
  • 07:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 08:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 09:00
    Можеш и по-добре - филм
  • 09:30
    Линия "Здраве" - предаване за здравословен начин на живот с Яна Данаилова
  • 10:00
    Телепазарен прозорец
  • 10:15
    Светът отгоре - филм
  • 10:45
    В добра форма - поредица за здравословен начин на живот
  • 11:15
    Началото на времето - филм
  • 12:15
    Мис Скарлет и херцогът - криминална драма /п./
  • 13:15
    Телепазарен прозорец
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Check-in - поредица за пътешествия
  • 14:30
    Винен бар - предаване за най-добрите български вина и изби
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:05
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 16:30
    Операция "История" - предаване с Росен Петров
  • 17:30
    Експедиция "Застрашените" - филм
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 19:30
    Умно село - авторска колекция портрети
  • 20:30
    Мис Скарлет и херцогът - криминална драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Съюзници - военен трилър, Великобритания, 2014 г.; режисьор: Доминик Бърнс; в ролите: Джулиан Овенден, Крис Райли, Едмънд Кинсгли, Франк Лебьоф, Ерик Редман
  • 23:45
    Новините ON AIR /п./
  • 00:15
    Сага за Форсайтови - сериал, драма
  • 01:30
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 02:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 03:30
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
ТВ Европа 20:20
Спорт
Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете

Всички предавания

Филми

AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
FilmBox Plus 20:15
Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
HBO3 20:15
"Старгърл ІІ, 7 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Шийлин Чокси, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
DocuBox 20:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}