ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Операция "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 06:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
  • 09:45
    По следите на храната - филм
  • 10:15
    Телепазарен прозорец
  • 10:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 11:30
    Телепазарен прозорец
  • 11:45
    Винен бар - предаване за най-добрите български вина и изби /п./
  • 12:00
    Промяната - филм
  • 12:15
    Телепазарен прозорец
  • 12:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма /п./
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Райски градини - филм
  • 16:30
    Линия "Здраве" - предаване за здравословен начин на живот с Яна Данаилова /п./
  • 17:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Одисей - исторически сериал
  • 23:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал
  • 00:00
    Новините ON AIR /п./
  • 00:45
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации /п/
  • 01:10
    По следите на храната - филм /п/
  • 01:40
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл /п/
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:15
    Одисей - исторически сериал /п./
  • 04:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал /п./

Сериали

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}