ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
  • 09:45
    По следите на храната - филм
  • 10:15
    Телепазарен прозорец
  • 10:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 11:30
    Телепазарен прозорец
  • 11:45
    Страната на изобретателите - филм
  • 12:15
    Телепазарен прозорец
  • 12:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма /п./
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Райски градини - филм
  • 16:30
    Скритата Италия - филм
  • 17:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Одисей - исторически сериал
  • 23:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал
  • 00:00
    Новините ON AIR /п./
  • 00:45
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации /п./
  • 01:10
    По следите на храната - филм /п./
  • 01:40
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:15
    Одисей - исторически сериал /п./
  • 04:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал /п./

Сериали

AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Action 17:00
"Кодово име: Уиски Кавалер" - сериал, еп.9
bTV Lady 17:00
Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.69
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал
e-kids 17:00
Супер самолети - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 16:55
Студио "Футбол" директно
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Diema Sport 3 17:00
Тенис: Мач 10 Купа Дейвис (2021), четвъртфинал директно
MAX Sport 3 17:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
НТВ Сериал 17:00
ДИКИЙ-3 серия 17

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 16:50
"Замъкът", музикална драма, Литва, 2020; реж. Лина Лузите, с Барбора Барейките, Габия Джараминайте, Юрате Онайтите, Мартина Пешко, Андрей Чопек, [12+]
AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Cinema 17:00
"Киану" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др.
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}