ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
  • 09:45
    По следите на храната - филм
  • 10:15
    Телепазарен прозорец
  • 10:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 11:30
    Телепазарен прозорец
  • 11:45
    Страната на изобретателите - филм
  • 12:15
    Телепазарен прозорец
  • 12:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма /п./
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 14:45
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Райски градини - филм
  • 16:30
    Скритата Италия - филм
  • 17:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Проект "Синя книга" - сериал, фантастика, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Одисей - исторически сериал
  • 23:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал
  • 00:00
    Новините ON AIR /п./
  • 00:45
    Перфектната ваканция - поредица за избрани туристически дестинации /п./
  • 01:10
    По следите на храната - филм /п./
  • 01:40
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:15
    Одисей - исторически сериал /п./
  • 04:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал /п./

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015
HBO 2 20:00
"Хари Потър и Даровете на смъртта, 2 част", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2011; реж. Дейвид Йейтс, с Даниъл Радклиф, Рупърт Гринт, Ема Уотсън, Хелена Бонам Картър, Ралф Файнс, [12+]
Diema Family 20:00
"Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
Diema 20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия с уч. на Чарли Шийн, Том Беринджър, Корбин Бърнсен, Денис Хейсбърт, Джеймс Гамон, Омар Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}