ТВ Програма

ТВ програма

Cartoon Network

  • 05:00
    Бен 10: Сам срещу себе си
  • 05:10
    Бен 10: Другата половинка
  • 05:20
    Бен 10: Завръщането на Зинго
  • 05:30
    Бакуган
  • 05:40
    Бакуган
  • 05:55
    Господин Магу: Те са сред нас
  • 06:00
    Господин Магу: Цепелин
  • 06:10
    Господин Магу: Добро малко куче
  • 06:15
    Господин Магу: Свалете шапка на Магу!
  • 06:25
    Господин Магу: Пожарникар за един ден
  • 06:30
    Господин Магу: Дай ми слушалката си
  • 06:40
    Господин Магу: Магу лепи тапети
  • 06:45
    Господин Магу: Планинар като никой друг
  • 06:55
    Тафи: Размяната
  • 07:00
    Тафи: Сладък или не?
  • 07:05
    Тафи: Упълномощен за Кейл
  • 07:20
    Тафи: Котешки крадец
  • 07:25
    Тафи: Денят на енота
  • 07:35
    Тафи: Извън линия
  • 07:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Скуката
  • 08:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Изборите
  • 08:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Паролата
  • 08:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Тестът
  • 08:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Плъзгането
  • 09:00
    Крейг край реката: Крадецът на велосипеди
  • 09:10
    Крейг край реката: Крейг край морето
  • 09:25
    Гъбчовците!: Безупречен
  • 09:35
    Гъбчовците!: Лагерна страхотия
  • 09:55
    Малки Титани: В готовност!: Любителка на котки
  • 10:05
    Малки Титани: В готовност!: Ден за крака
  • 10:15
    Малки Титани: В готовност!: Внимавайте с лютото
  • 10:30
    DC Super Hero Girls: #РапанНаСирена
  • 10:40
    DC Super Hero Girls: #КонтролНадЯростта
  • 11:00
    Спокойно Скуби-Ду!: Страшна Коледа
  • 11:25
    Спокойно Скуби-Ду!: Напаст във фермата
  • 11:55
    Новите Шантави Рисунки: Буда Бъгс
  • 12:00
    Новите Шантави Рисунки: Сега и дзен
  • 12:05
    Новите Шантави Рисунки: Вътрешен заек
  • 12:10
    Новите Шантави Рисунки: Студът в Сън Вали
  • 12:25
    Новите Шантави Рисунки: Добрият Бъгс и драконът
  • 12:30
    Новите Шантави Рисунки: Самотно листо
  • 12:35
    Новите Шантави Рисунки: Голяма стъпка в леглото
  • 12:40
    Подвизите на безстрашния принц Айвъндоу: Принцът и малиновата фея
  • 12:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Основателят
  • 13:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Учението
  • 13:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Интелигентността
  • 13:30
    Гъбчовците!: Бубо-приятели
  • 13:40
    Гъбчовците!: Малкият Бийфо
  • 14:00
    Крейг край реката: Антология на есента
  • 14:10
    Крейг край реката: Следучилищна закуска
  • 14:30
    Нинджаго: Бягство от Мерлопия
  • 14:40
    Нинджаго: Историята на Бентомаар
  • 14:55
    Малки Титани: В готовност!
  • 15:05
    Малки Титани: В готовност!
  • 15:25
    DC Super Hero Girls: #Честитрожденден, Зий
  • 15:35
    DC Super Hero Girls: #Залатазаизслушвания
  • 15:45
    Подвизите на безстрашния принц Айвъндоу: Принцът и непочтителните гноми
  • 15:55
    Тафи: Мисия Миш-Маш
  • 16:00
    Тафи: Коледна песен за Бентли
  • 16:10
    Тафи: Размяната
  • 16:25
    Тафи: Сладък или не?
  • 16:30
    Тафи: Упълномощен за Кейл
  • 16:35
    Тафи: Котешки крадец
  • 18:00
    Господин Магу: Магу в блестящa броня
  • 18:05
    Господин Магу: Космичен Хамстер
  • 18:10
    Господин Магу: Доктор Магу
  • 18:25
    Господин Магу: Пръсти в пясъка
  • 18:35
    Господин Магу: Остров с динозаври
  • 18:40
    Господин Магу: Помощникът на Дядо Коледа
  • 18:55
    Нинджаго: Бягство от Мерлопия
  • 19:05
    Нинджаго: Историята на Бентомаар
  • 19:25
    Бакуган
  • 19:35
    Бакуган
  • 19:55
    Малки Титани: В готовност!
  • 20:05
    Малки Титани: В готовност!
  • 20:15
    Малки Титани: В готовност!: Титани, що е това опера?
  • 20:30
    Малки Титани: В готовност!: Горските пирати
  • 20:40
    Малки Титани: В готовност!: Бержерак
  • 21:00
    Шоуто на Том и Джери: Тръбопровод
  • 21:10
    Шоуто на Том и Джери: Който не мисли не печели
  • 21:25
    Шоуто на Том и Джери: Котвлечена
  • 21:35
    Шоуто на Том и Джери: Черна котка
  • 21:55
    Спокойно Скуби-Ду!: Страшна Коледа
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: Падането
  • 22:50
    Power Players: Боби без Блоби
  • 23:00
    Power Players: Владетел на небесата
  • 23:15
    Power Players: Мечешки схватки
  • 23:25
    Power Players: Пясъчен капан
  • 23:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: Падането
  • 00:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Този който пречи
  • 00:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Обратно броене
  • 00:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Никой
  • 00:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Депресиран
  • 00:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Яйцето
  • 00:55
    Невероятният свят на Гъмбол: Триъгълникът
  • 01:05
    Невероятният свят на Гъмбол: Вазата
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол: Оли
  • 01:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Картофът
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Конзолата
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Навън
  • 02:05
    Анджело е върхът: Глупав телефон
  • 02:15
    Анджело е върхът: Кралят на бележките
  • 02:25
    Анджело е върхът: Татко рокзвезда
  • 02:40
    Анджело е върхът: Училищният съвет
  • 02:50
    Анджело е върхът: Пижаменото парти
  • 03:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Хелоуин
  • 03:15
    Невероятният свят на Гъмбол: Съкровището
  • 03:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Думите
  • 03:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Извинението
  • 03:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Черепът
  • 04:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Новините
  • 04:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Вазата
  • 04:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Оли
  • 04:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Картофът
  • 04:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Конзолата

Сериали

Viasat History 05:00
Нацистка наука, сезон 1, еп. 1
bTV Action 05:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.9
bTV Comedy 05:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Горещи сърца" - сериал
Viasat Explorer 05:00
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 04:45
Тенис: Юлия Путинцева - Анастасия Гасанова (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 04:55
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение
Eurosport 2 05:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, 10 км, жени, повторение

Всички предавания

Филми

BNT2 04:40
Вангелия сериен тв филм /4 епизод/п/
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Cinemax 05:15
"Синоптикът", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Гор Вербински, с Николас Кейдж, Майкъл Кейн, Хоуп Дейвис, Джемен Де Ла Пеня, Никълъс Холт, [12+]
HBO3 05:25
"Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}