ТВ Програма

ТВ програма

Cartoon Network

  • 05:00
    Бен 10: Супер-злодеи в комбина
  • 05:10
    Бен 10: Празнични чувства
  • 05:20
    Бен 10: Пилешки хапки от мъдрост
  • 05:30
    Бакуган
  • 05:40
    Бакуган
  • 05:55
    Господин Магу: На лов за хамстери
  • 06:00
    Господин Магу: Искряща белота
  • 06:10
    Господин Магу: Спасители!
  • 06:15
    Господин Магу: Хиберниращ Физ
  • 06:25
    Господин Магу: Кулата Физ
  • 06:30
    Господин Магу: Магу в блестящa броня
  • 06:40
    Господин Магу: Космичен Хамстер
  • 06:45
    Господин Магу: Доктор Магу
  • 06:55
    Тафи: Бентли от джунглата
  • 07:00
    Тафи: Вдън горите
  • 07:05
    Тафи: Протегни се и пипни
  • 07:20
    Тафи: Белите ръкавици
  • 07:30
    Тафи: Механични мечти
  • 07:35
    Тафи: Тафизила
  • 07:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Навън
  • 08:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Имитаторите
  • 08:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Киберизмама
  • 08:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Цикъл на срама
  • 08:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Звездите
  • 09:00
    Крейг край реката: Треската по чупене на моливи
  • 09:10
    Крейг край реката: Последният ден от лятото
  • 09:25
    Гъбчовците!: Къде бродят манатаврите
  • 09:35
    Гъбчовците!: Жабата Сет
  • 09:55
    Малки Титани: В готовност!
  • 10:05
    Малки Титани: В готовност!
  • 10:15
    Малки Титани: В готовност!
  • 10:30
    Малки Титани: В готовност!
  • 10:40
    Малки Титани: В готовност!: Приеми следващото предложение, което получиш
  • 11:00
    Спокойно Скуби-Ду!: В устата на лудия клоун
  • 11:25
    Спокойно Скуби-Ду!: Сценарий за най-северен случай
  • 11:55
    Новите Шантави Рисунки: Царят лъв
  • 12:00
    Новите Шантави Рисунки: Лед лед Бъни
  • 12:05
    Новите Шантави Рисунки: Заешки покер
  • 12:10
    Новите Шантави Рисунки: Колани колани
  • 12:25
    Новите Шантави Рисунки: Най-добрият приятел на заека
  • 12:30
    Новите Шантави Рисунки: Досадният бивш приятел
  • 12:35
    Новите Шантави Рисунки: Бъгс срещу охлюва
  • 12:40
    Подвизите на безстрашния принц Айвъндоу: Принцът и говорещото дърво
  • 12:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Разбирането
  • 13:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Обявата
  • 13:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Доставката
  • 13:30
    Гъбчовците!: Бягство от дома
  • 13:40
    Гъбчовците!: Новината
  • 14:00
    Крейг край реката: Възход и падение на Зеленото пончо
  • 14:10
    Крейг край реката: Не ми трябва шапка
  • 14:30
    Нинджаго
  • 14:40
    Нинджаго
  • 14:55
    Малки Титани: В готовност!
  • 15:05
    Малки Титани: В готовност!
  • 15:25
    DC Super Hero Girls: #ПояватанаНайтстинг
  • 15:35
    DC Super Hero Girls: #Най-добритевсвета
  • 15:45
    Подвизите на безстрашния принц Айвъндоу: Принцът и омагьосаният жабок
  • 15:55
    Тафи: Робо къща
  • 16:00
    Тафи: Сподавен вик
  • 16:10
    Тафи: Бентли от джунглата
  • 16:25
    Тафи: Вдън горите
  • 16:30
    Тафи: Протегни се и пипни
  • 16:35
    Тафи: Белите ръкавици
  • 18:00
    Господин Магу: Въртелив въздушен удар с лакът
  • 18:05
    Господин Магу: Мега Магу срещу Доктор Физ
  • 18:10
    Господин Магу: На лов за духове
  • 18:25
    Господин Магу: Обичай съседа си
  • 18:35
    Господин Магу: Танци с моржове
  • 18:40
    Господин Магу: Бодигардът
  • 18:55
    Нинджаго
  • 19:05
    Нинджаго
  • 19:25
    Бакуган
  • 19:35
    Бакуган
  • 19:55
    Малки Титани: В готовност!
  • 20:05
    Малки Титани: В готовност!
  • 20:15
    Малки Титани: В готовност!: Лагерният огън
  • 20:30
    Малки Титани: В готовност!: Какво научихме в лагера
  • 20:40
    Малки Титани: В готовност!: Да не остане нещо неразбрано
  • 21:00
    Шоуто на Том и Джери: Проклятието
  • 21:10
    Шоуто на Том и Джери: Сирене в шише
  • 21:25
    Шоуто на Том и Джери: Проблем със зъбите
  • 21:35
    Шоуто на Том и Джери: Злополучната снимка
  • 21:40
    Шоуто на Том и Джери: Неканен гост
  • 21:55
    Спокойно Скуби-Ду!: В устата на лудия клоун
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: Начална съпротива
  • 22:50
    Power Players: Крал Аксел
  • 23:00
    Power Players: Народна топка
  • 23:15
    Power Players: Победителят получава всичко
  • 23:25
    Power Players: Другата страна
  • 23:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: Начална съпротива
  • 00:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Подаракът
  • 00:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Чиракът
  • 00:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Чекът
  • 00:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Дразнителят
  • 00:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Прегръдката
  • 00:55
    Невероятният свят на Гъмбол: Рутинно
  • 01:05
    Невероятният свят на Гъмбол: Сватовници
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол: Оценките
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Диетата
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Бившият враг
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Чудачката
  • 02:05
    Анджело е върхът: Отвлечената котка
  • 02:15
    Анджело е върхът: Приятелят Пако
  • 02:25
    Анджело е върхът: Служител на месеца
  • 02:40
    Анджело е върхът: Г-ца Перла превръща наказанието в арт терапия. Анджело изработва готини подскачащи глави, които стават хит.Резултат: Анджело нарочно се дър
  • 02:50
    Анджело е върхът: Когато Кати вдига цената на прочутото си кексче Бруклинско бижу, Лола влиза под прикритие да търси тайната рецепта. Анджело и тайфата откри
  • 03:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Авторитетът
  • 03:15
    Невероятният свят на Гъмбол: Понито
  • 03:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Бурята
  • 03:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Сънят
  • 03:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Помощникът
  • 04:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Кутията
  • 04:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Сватовници
  • 04:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Оценките
  • 04:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Диетата
  • 04:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Бившият враг

Сериали

AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо
TVPlus 19:00
Тенис: Юлия Путинцева - Ребека Петерсон (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:56
Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
bTV Action 18:45
"Унищожителят" - военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите: Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др.
Cinemax 18:50
"Изглед към долината на смъртта", шпионски екшън, Великобритания, 1985; реж. Джон Глен, с Роджър Мур, Кристофър Уокън, Таня Робъртс, Грейс Джоунс, Патрик Макний, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}