ТВ Програма

ТВ програма

CNN

  • 06:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 06:15
    Marketplace Africa: Marketplace Africa LMPA542
  • 06:30
    Inside Africa
  • 07:00
    Quest's World of Wonder: Quest's World of Wonder QWW029
  • 07:30
    Living Golf: Living Golf 215
  • 08:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 08:45
    Marketplace Africa: Marketplace Africa LMPA541
  • 09:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 09:30
    African Voices Changemakers: African Voices Changemakers LAVCM104
  • 10:00
    CNN Newsroom with Robyn Curnow
  • 11:00
    CNN Newsroom with Kim Brunhuber
  • 12:00
    New Day Saturday: Saturday, October 30, 2021 6AM
  • 13:00
    New Day Saturday: Saturday, October 30, 2021 7AM
  • 14:00
    Inside Africa
  • 14:30
    Quest's World of Wonder: Quest's World of Wonder QWW029
  • 15:00
    Smerconish
  • 16:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 10AM
  • 17:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 11AM
  • 18:00
    World Sport
  • 18:30
    Quest's World of Wonder: Quest's World of Wonder QWW029
  • 19:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 1PM
  • 20:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 2PM
  • 21:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 3PM
  • 22:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 4PM
  • 23:00
    World Sport
  • 23:30
    Inside Africa
  • 00:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 6PM
  • 01:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 7PM
  • 02:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 8PM
  • 03:00
    TBD
  • 04:00
    Inside Africa
  • 04:30
    African Voices Changemakers: African Voices Changemakers LAVCM104

Сериали

EPIC Drama 08:20
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Diema 08:45
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5
Viasat History 08:55
Древно инженерство, сезон 1, еп. 3
e-kids 09:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
Viasat Explorer 09:05
Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 08:20
Сноуборд: Световна купа в Сикрет Гардън, сноуборд крос, отборно, мъже и жени, директно
Eurosport HD 08:20
Сноуборд: Световна купа в Сикрет Гардън, сноуборд крос, отборно, мъже и жени, директно
НТВ Сериал 08:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 686
NickToons 08:40
Миши неволи / Формула за бедствие
Diema Sport 3 09:00
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) /п/

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 08:20
Кристалната река Драма САЩ 2008
Telekabel 08:20
Детски свят
HBO 08:40
"Малкият космонавт", приключенски - семеен, Белгия, 2021; реж. Оливие Перу, с Базил Грунбергер, Албейн Масън, Яник Рениер, Беренис Бао, Жан-Беноа Уже, [7+]
HBO HD 08:40
"Малкият космонавт", приключенски - семеен, Белгия, 2021; реж. Оливие Перу, с Базил Грунбергер, Албейн Масън, Яник Рениер, Беренис Бао, Жан-Беноа Уже, [7+]
Cinemax 2 08:45
"Вкусът на фо", драма, Полша, 2019; реж. Марико Бобрик, с Танг Лонг До, Лена Нгуиен, Александра Доманска, Гиа Кай Тон, Ти Тан Мин Тран, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}