ТВ Програма

ТВ програма

Crime and Investigation

  • 05:20
    Първите 48 часа: Погребани тайни
  • 06:10
    Часовете преди убийство: Око за око
  • 07:00
    Първите 48 часа: Лоша любов
  • 08:00
    Първите 48 часа: Погребани тайни
  • 09:00
    Часовете преди убийство: Съпътстващи щети
  • 10:00
    Ловец на убийства: Безпристрастно
  • 11:00
    Ловец на убийства: Тяло във фризера
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Манчестър
  • 12:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Време на смърт: Албърт Уокър
  • 13:55
    Неразрешени случаи: Бремето на един брат/Нападател в полунощ
  • 14:50
    Първите 48 часа: Уцелен войник/Кървава вендета
  • 15:40
    Първите 48 часа: Семейството на първо място
  • 16:35
    Часовете преди убийство: Отмъщението се сервира студено
  • 17:30
    Часовете преди убийство: Взрив
  • 18:25
    Градски кошмари: От любов към парите
  • 19:15
    Градски кошмари: Гробът на терасата
  • 20:10
    Британски убийства с Дърмът Мърнаган: Люис Дейнс: Британски убийства
  • 21:05
    Британски убийства с Дърмът Мърнаган: Питър Морган: Британски убийства
  • 22:00
    Премиера Обвинен: Виновен или невинен?: Баща насилник или родилна травма?
  • 23:00
    Престъпен ум: Убийство в мола
  • 23:55
    Камера в съда: Епизод 5
  • 00:25
    Полицейска камера: Епизод 5
  • 00:50
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 133
  • 01:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 13
  • 01:40
    Убийства в студа: Глуха зима
  • 02:35
    Обвинен: Виновен или невинен?: Баща насилник или родилна травма?
  • 03:30
    Неразрешени случаи: Бремето на един брат/Нападател в полунощ
  • 04:25
    Първите 48 часа: Уцелен войник/Кървава вендета

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
ТВ Европа 20:20
Спорт
Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете

Всички предавания

Филми

AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
FilmBox Plus 20:15
Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
HBO3 20:15
"Старгърл ІІ, 7 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Шийлин Чокси, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
DocuBox 20:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}