ТВ Програма

ТВ програма

Crime and Investigation

  • 05:20
    Първите 48 часа: Семейството на първо място
  • 06:10
    Часовете преди убийство: Съпътстващи щети
  • 07:00
    Първите 48 часа: Уцелен войник/Кървава вендета
  • 08:00
    Първите 48 часа: Семейството на първо място
  • 09:00
    Часовете преди убийство: Някой знае нещо
  • 10:00
    Ловец на убийства: Лошите неща се случват по три наведнъж
  • 11:00
    Ловец на убийства: Последният танц на Тимъти Пърт
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Ан Магайър
  • 12:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийство чрез поща: Кийт Котингам
  • 13:55
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
  • 14:50
    Първите 48 часа: Моментна снимка
  • 15:40
    Първите 48 часа: Посетителят
  • 16:35
    Британски убийства с Дърмът Мърнаган: Люис Дейнс: Британски убийства
  • 17:30
    Британски убийства с Дърмът Мърнаган: Питър Морган: Британски убийства
  • 18:25
    Убийци на круизни кораби: Тина
  • 19:15
    Убийци на круизни кораби: Стив
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Ан Мари Анастаси
  • 21:05
    Запознанство, брак, убийство: Ханегрет Донъли
  • 22:00
    Премиера Убийци на круизни кораби: Сандра
  • 23:00
    Отровни връзки: Нежно убийство
  • 23:55
    Камера в съда: Епизод 6
  • 00:25
    Полицейска камера: Епизод 6
  • 00:50
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 16
  • 01:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 1
  • 01:40
    Убийства в студа: Овца сред вълци
  • 02:35
    Убийци на круизни кораби: Сандра
  • 03:30
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
  • 04:25
    Първите 48 часа: Моментна снимка

Сериали

Diema 08:45
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5
Viasat History 08:55
Древно инженерство, сезон 1, еп. 3
e-kids 09:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
Viasat Explorer 09:05
Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
EPIC Drama 09:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013

Всички предавания

Спорт

NickToons 08:40
Миши неволи / Формула за бедствие
Diema Sport 3 09:00
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) /п/
Nova Sport 09:00
Баскетбол: Литва - България Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
НТВ Сериал 09:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-2 серия 21
Film Plus HD 09:30
Тенис: Мария Осорио Серано - Ан Ли (Tenerife Ladies Open, Тенерифе; WTA 250 - финал и награждаване, повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 08:45
"Вкусът на фо", драма, Полша, 2019; реж. Марико Бобрик, с Танг Лонг До, Лена Нгуиен, Александра Доманска, Гиа Кай Тон, Ти Тан Мин Тран, [12+]
HBO 2 08:50
"Овцата Шон V, 13 - 16 еп.", анимация, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Садлър, [0+]
TV1000 08:55
Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
Bulgaria ON AIR 09:00
Можеш и по-добре - филм
Cinemax 09:10
"Упълномощен да убива", шпионски екшън, Великобритания, 1989; реж. Джон Глен, с Тимъти Далтън, Кари Лоуъл, Робърт Дейви, Талиса Сото, Антъни Зербе, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}