ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • Сега
    "Да покориш света за една седмица"
  • 18:45
    "Весели шутове"
  • 18:50
    "Когато порасна"
  • 19:05
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:20
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:40
    "Сияя: Най-дивият полуостров"
  • 20:05
    "Животни анархисти"
  • 20:10
    "Уголемена наука"
  • 20:35
    "Изследователи: Направи си сам наука "
  • 21:00
    "Операция "Ох!"
  • 21:30
    "Операция "Ох!"
  • 22:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 22:20
    "Футурис"
  • 22:25
    "Иновации"
  • 22:30
    "Знаеш ли как?"
  • 23:00
    "Климатичните промени в числа"
  • 23:45
    "Футурис"
  • 23:50
    "Футурис"
  • 23:55
    "Футурис"
  • 00:00
    "Как да останем млади"
  • 00:45
    "Футурис"
  • 00:50
    "Футурис"
  • 01:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 01:20
    "Футурис"
  • 01:25
    "Иновации"
  • 01:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:55
    "Иновации"
  • 02:00
    "Климатичните промени в числа"
  • 02:45
    "Футурис"
  • 03:00
    "Знаеш ли как?"
  • 03:20
    "За ума"
  • 03:30
    "Знаеш ли как?"
  • 03:55
    "За ума"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:25
    "За ума"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 04:55
    "За ума"

Сериали

AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
Viasat History 19:00
Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 4
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.5 еп.7
bTV Comedy 19:00
"Преспав" - сериал, еп.82
bTV Lady 19:00
"Имението Даунтън" - сериал, с.2 еп.7

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:50
Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Самоков"
Diema Sport 19:00
Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали директно
Diema Sport 2 19:00
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)
Eurosport 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"
Eurosport HD 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"

Всички предавания

Филми

HBO3 18:45
"Мистерии в "Дъ Кроникъл": Обвъзрзащо лозе", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Уивър, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
bTV Cinema 18:45
"Без име" - екшън, психотрилър, драма (Великобритания, Германия, Франция, Канада, Япония, САЩ, 2011), режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Даян Кругър, Дженюъри Джоунс, Ейдън Куин, Бруно Ганц, Франк Лангела, Себастиан Кох, Мидо Хамада, Карл М
AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
FilmBox Plus 18:55
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
BNT2 19:00
Птицечовка - най-странното животно в света документален филм /Австралия, 2003 г./

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}