ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:25
    "За ума"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
  • 07:00
    "Доказано от опит"
  • 07:15
    "Доказано от опит"
  • 07:30
    "Лаборатория за прекрасни творения"
  • 07:35
    "Лаборатория за прекрасни творения"
  • 07:40
    "Животни анархисти"
  • 07:45
    "Сиеста З"
  • 07:55
    "Сиеста З"
  • 08:15
    "Дарвин и Нютс"
  • 08:30
    "Знаете ли че?"
  • 08:45
    "Знаете ли че?"
  • 09:00
    "Фиксита"
  • 09:05
    "Фиксита"
  • 09:15
    "Адисън "
  • 09:30
    "Космикс"
  • 09:35
    "Космикс"
  • 09:40
    "Всичко знам"
  • 09:45
    "Въпросите на Мили"
  • 09:50
    "Въпросите на Мили"
  • 10:00
    "Доки"
  • 10:10
    "Доки"
  • 10:20
    "Всичко знам"
  • 10:25
    "Всичко знам"
  • 10:30
    "Пълен боклук"
  • 11:00
    "Когато порасна"
  • 11:10
    "Математическа експлозия"
  • 11:15
    "Когато порасна"
  • 11:25
    "Математическа експлозия"
  • 11:30
    "Ужасна история"
  • 12:00
    "Ловци на история"
  • 12:30
    "Знаете ли че?"
  • 12:45
    "Знаете ли че?"
  • 13:00
    "Да поговорим за наука"
  • 13:20
    "Прекрасни творения"
  • 13:25
    "Весели шутове"
  • 13:30
    "Знаеш ли как?"
  • 14:00
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 14:15
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 14:30
    "Научна експлозия"
  • 14:35
    "Операция "Ох!"
  • 15:05
    "Операция "Ох!" - Опитай да го направиш вкъщи "
  • 15:15
    "Да покориш света за една седмица"
  • 15:35
    "Всичко знам"
  • 15:40
    "Знаете ли че?"
  • 15:55
    "Знаете ли че?"
  • 16:10
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 16:35
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 17:00
    "Да поговорим за наука"
  • 17:20
    "Весели шутове"
  • 17:25
    "Весели шутове"
  • 17:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 18:00
    "Ловци на история"
  • 18:25
    "Весели шутове"
  • 18:30
    "Уголемена наука"
  • 18:50
    "Научна експлозия"
  • 18:55
    "Научна експлозия"
  • 19:00
    "Направи ме супергерой"
  • 19:25
    "Математическа експлозия"
  • 19:30
    "Сияя - Елате с нас в дивата природа"
  • 19:55
    "Животни анархисти"
  • 20:00
    "Ужасна история"
  • 20:30
    "Шеф тийнейджър"
  • 21:00
    "Знаеш ли как?"
  • 21:20
    "Весели шутове"
  • 21:25
    "Весели шутове"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 21:55
    "Весели шутове"
  • 22:00
    "Истината за въглехидратите"
  • 23:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
  • 23:45
    "Футурис"
  • 23:50
    "Футурис"
  • 23:55
    "Футурис"
  • 00:00
    "Наистина ли е добре да се преглеждаме?"
  • 00:50
    "Футурис"
  • 00:55
    "Футурис"
  • 01:00
    "Истината за въглехидратите"
  • 02:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
  • 02:45
    "Футурис"
  • 02:50
    "Футурис"
  • 02:55
    "Футурис"
  • 03:00
    "Знаеш ли как?"
  • 03:25
    " За ума"
  • 03:30
    "Знаеш ли как?"
  • 03:55
    "За ума"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:25
    "За ума"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 04:55
    "За ума"

Сериали

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Viasat History 03:55
Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 9
Viasat Explorer 04:00
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 3
bTV Comedy 04:00
"Шитс Крийк" /п./ - сериал
ORT 04:05
"Доктор Преображенски" - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Eurosport 2 04:00
Фрийстайл ски: Световна купа в Рука, ски акробатика, отборно, повторение
MAX Sport 3 04:00
Серия А: Рома - Интер повторение
НТВ Сериал 04:00
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 16
Ring.BG 04:00
УЕФА Лига Европа: Реал Сосиедад - ПСВ Айндховен

Всички предавания

Филми

Cinemax 04:00
"Вечната красота", романтична комедийна драма, Великобритания, 2020; реж. Крейг Робъртс, със Сали Хокинс, Дейвид Тюлис, Били Пайпър, Пенелъпи Уилтън, Алис Лоу, [15+]
bTV Cinema 04:00
"Ваше височество" - фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Грийн, в ролите: Дани Макбрайд, Натали Портман, Джеймс Франко, Размъс Хардайкър, Тоби Джоунс, Джъстин Дероу, Зоуи Дешанел, Чарлз Данс, Деймиън Луис и др. [14+]
Nostalgia 04:00
Зенит драма Хърватия, Сърбия 2015
TVPlus 04:00
"Деца в работилницата - запазване занаятите в Сопот" - документален филм
AXN 04:15
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}