ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:25
    "За ума"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
  • 07:00
    "Доказано от опит"
  • 07:15
    "Доказано от опит"
  • 07:30
    "Лаборатория за прекрасни творения"
  • 07:35
    "Лаборатория за прекрасни творения"
  • 07:40
    "Животни анархисти"
  • 07:45
    "Сиеста З"
  • 07:55
    "Сиеста З"
  • 08:15
    "Дарвин и Нютс"
  • 08:30
    "Знаете ли че?"
  • 08:45
    "Знаете ли че?"
  • 09:00
    "Фиксита"
  • 09:05
    "Фиксита"
  • 09:15
    "Адисън"
  • 09:30
    "Космикс"
  • 09:35
    "Космикс"
  • 09:45
    "Въпросите на Мили"
  • 09:50
    "Въпросите на Мили"
  • 10:00
    "Лаборатория за прекрасни творения"
  • 10:05
    "Лаборатория за прекрасни творения"
  • 10:15
    "Електричество със Сморф"
  • 10:20
    "Електричество със Сморф"
  • 10:25
    "Електричество със Сморф"
  • 10:30
    "Пълен боклук"
  • 11:00
    "Когато порасна"
  • 11:10
    "Математическа експлозия"
  • 11:15
    "Когато порасна"
  • 11:25
    "Математическа експлозия"
  • 11:30
    "Ужасна история"
  • 12:00
    "Ловци на история"
  • 12:30
    "Знаете ли че?"
  • 12:45
    "Знаете ли че?"
  • 13:00
    "Да поговорим за наука"
  • 13:20
    "Прекрасни творения"
  • 13:25
    "Когато порасна"
  • 13:40
    "Когато порасна"
  • 13:45
    "Сиеста З"
  • 14:00
    "Сиеста З"
  • 14:15
    "Електричество със Сморф"
  • 14:25
    "Адисън"
  • 14:35
    "Адисън"
  • 14:45
    "Адисън"
  • 15:00
    "Пълен боклук"
  • 15:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 15:55
    "Уголемена наука"
  • 16:15
    "Животни анархисти"
  • 16:20
    "Да поговорим за наука"
  • 16:40
    "Прекрасни творения"
  • 16:45
    "Да поговорим за наука"
  • 17:10
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 17:25
    "За ума"
  • 17:30
    "Ужасна история"
  • 18:00
    "Ужасна история"
  • 18:30
    "Ужасна история"
  • 19:00
    "Направи ме супергерой"
  • 19:25
    "Математическа експлозия"
  • 19:30
    "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
  • 19:55
    "Животни анархисти"
  • 20:00
    "Ужасна история"
  • 20:30
    "Шеф тийнейджър"
  • 21:00
    "Знаеш ли как?"
  • 21:25
    "Весели шутове"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 21:55
    "Весели шутове"
  • 22:00
    "Магията на гъбите"
  • 22:50
    "Футурис"
  • 22:55
    "Футурис"
  • 23:00
    "Храната на бъдещето"
  • 23:50
    "Футурис"
  • 23:55
    "Футурис"
  • 00:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 01:00
    "Магията на гъбите"
  • 01:50
    "Футурис"
  • 01:55
    "Футурис"
  • 02:00
    "Храната на бъдещето"
  • 02:50
    "Футурис"
  • 02:55
    "Футурис"
  • 03:00
    "Знаеш ли как"
  • 03:25
    " За ума "
  • 03:30
    "Знаеш ли как?"
  • 03:55
    "За ума"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:25
    "За ума"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 04:55
    "За ума"

Сериали

AXN 04:15
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2015
Viasat Nature 04:15
Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 4
AXN White 04:15
Зад кулисите на"Черния списък"; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
bTV Action 04:15
"Опасни улици" - сериал, еп.7
EPIC Drama 04:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, жени, повторение
НТВ Сериал 04:50
ДИКИЙ-3 серия 27
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
BNT 3 05:05
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване

Всички предавания

Филми

AXN 04:15
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2015
BNT2 04:15
Нашата Грузия документален филм /1 епизод/п/
Bulgaria ON AIR 04:15
Джак Айриш - криминална драма /п./
Cinemax 2 04:20
"Синьо е морето", драма, Аржентина, 2019; реж. Сабрина Морено, с Умбра Коломбо, Бето Бернуес, Мартина Депаскуал Фернандес, Неуен Фриц, Маргарита Гарелик, [12+]
HBO 2 04:20
"Смяна в плана ", политическа драма, САЩ, 2012; реж. Джей Роуч, с Джулиан Мур, Уди Харелсън, Ед Харис, Рон Ливингстън, Питър МакНикъл, Сара Полсън, Джейми Шеридан, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}