ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:25
    "За ума"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
  • 07:00
    "Доказано от опит"
  • 07:15
    "Доказано от опит"
  • 07:30
    "Лаборатория за прекрасни творения"
  • 07:35
    "Лаборатория за прекрасни творения"
  • 07:45
    "Сиеста З"
  • 07:55
    "Сиеста З"
  • 08:15
    "Дарвин и Нютс"
  • 08:30
    "Знаете ли че?"
  • 08:45
    "Знаете ли че?"
  • 09:00
    "Фиксита"
  • 09:05
    "Фиксита"
  • 09:15
    "Адисън "
  • 09:30
    "Космикс"
  • 09:35
    "Космикс"
  • 09:40
    "Всичко знам"
  • 09:45
    "Въпросите на Мили"
  • 09:50
    "Въпросите на Мили"
  • 10:00
    "Изумителни постижения"
  • 10:25
    "Математическа експлозия"
  • 10:30
    "За ума"
  • 10:55
    "Животни анархисти"
  • 11:00
    "Уголемена наука"
  • 11:20
    "Да вдигнем ръчичка"
  • 11:25
    "Операция "Ох!"
  • 11:50
    "Направи ме супергерой"
  • 12:20
    "Ужасна история"
  • 12:50
    "Ловци на история"
  • 13:20
    "Гастрономи"
  • 13:35
    "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
  • 14:00
    "Шеф тийнейджър"
  • 14:30
    "Доказано от опит"
  • 14:45
    "Когато порасна"
  • 15:00
    "Когато порасна"
  • 15:15
    "Уголемена наука"
  • 15:40
    "Как да правим нещата добре"
  • 15:55
    "Всичко знам"
  • 16:00
    "Операция "Ох!"
  • 16:30
    "Операция "Ох!"
  • 17:00
    "Знаете ли че?"
  • 17:15
    "Знаете ли че?"
  • 17:30
    "Ужасна история"
  • 18:00
    "Ловци на история"
  • 18:25
    "Весели шутове"
  • 18:30
    "Да покориш света за една седмица"
  • 18:50
    "Когато порасна"
  • 19:05
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:20
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:40
    "Сияя: Най-дивият полуостров"
  • 20:05
    "Животни анархисти"
  • 20:10
    "Уголемена наука"
  • 20:35
    "Изследователи: Направи си сам наука "
  • 21:00
    "Операция "Ох!"
  • 21:30
    "Операция "Ох!"
  • 22:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 22:20
    "Футурис"
  • 22:25
    "Иновации"
  • 22:30
    "Знаеш ли как?"
  • 23:00
    "В търсене на свръхчовека"
  • 23:50
    "Футурис"
  • 23:55
    "Футурис"
  • 00:00
    "Великата идея"
  • 00:20
    "Великата идея"
  • 00:40
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 00:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 01:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 01:20
    "Футурис"
  • 01:25
    "Иновации"
  • 01:30
    "Знаеш ли как?"
  • 02:00
    "Климатичните промени в числа"
  • 02:45
    "Футурис"
  • 02:50
    "Футурис"
  • 02:55
    "Футурис"
  • 03:00
    "Знаеш ли как?"
  • 03:20
    "За ума"
  • 03:30
    "Знаеш ли как?"
  • 03:55
    "За ума"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:25
    "За ума"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 04:55
    "За ума"

Сериали

EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1
bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор
MAX Sport 4 19:15
Студио "Футбол" на живо
НТВ Сериал 19:20
ДИКИЙ-3 серия 6
Diema Sport 19:25
Студио "Футбол" директно
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно

Всички предавания

Филми

HBO3 19:15
"Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Хайфаа Ал-Мансур, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
bTV Cinema 19:15
"Съли: Чудото на Хъдсън" - драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др.
TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}