ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport

  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    "Дневник НБА" предаване за НБА (2021-22) /п/
  • 10:30
    efbet Лига: Преди кръга предаване за български футбол (2021-22) /п/
  • 11:30
    Футбол: Берое - ЦСКА efbet Лига (2021-22) /п/
  • 13:45
    Студио "Футбол" директно
  • 14:15
    Футбол: Славия - Ботев Враца efbet Лига (2021-22) директно
  • 16:10
    Студио "Футбол" директно
  • 16:30
    Студио "Футбол" директно
  • 16:45
    Футбол: Локомотив София - Ботев Пловдив efbet Лига (2021-22) директно
  • 18:40
    Студио "Футбол" директно
  • 19:00
    Футбол: Черно море - Левски efbet Лига (2021-22) директно
  • 20:55
    Студио "Футбол" директно
  • 21:30
    "Дневник НБА" предаване за НБА (2021-22)
  • 22:00
    Футбол: Рединг - Борнемут Чемпиъншип (2021-22) директно
  • 23:55
    Футбол: Борусия Дортмунд - Кьолн Бундеслига (2021-22) запис
  • 01:50
    Футбол: Левски - Септември Симитли Купа на България, 1/8 финали /п/
  • 03:50
    Програмна пауза

Сериали

AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Action 17:00
"Кодово име: Уиски Кавалер" - сериал, еп.9
bTV Lady 17:00
Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.69
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал
e-kids 17:00
Супер самолети - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 16:55
Студио "Футбол" директно
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Diema Sport 3 17:00
Тенис: Мач 10 Купа Дейвис (2021), четвъртфинал директно
MAX Sport 3 17:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
НТВ Сериал 17:00
ДИКИЙ-3 серия 17

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 16:50
"Замъкът", музикална драма, Литва, 2020; реж. Лина Лузите, с Барбора Барейките, Габия Джараминайте, Юрате Онайтите, Мартина Пешко, Андрей Чопек, [12+]
AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Cinema 17:00
"Киану" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др.
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}