ТВ Програма

ТВ програма

Diema

  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:15
    "Да се посмеем" /п/
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:45
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода /п/
  • 11:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
  • 13:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
  • 16:00
    "Да се посмеем", 2 епизода
  • 17:00
    "Железен орел 2" - екшън с уч. на Луис Госет Младши, Марк Хъмфри, Стюарт Марголин, Мори Чейкин, Колм Феоре и др. /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 22:00
    "Краят на дните" - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Кевин Полак, Гейбриъл Бърн, Робин Тъни и др.
  • 00:30
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 3
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Професионална борба: "Първична сила", 96 епизод /п/

Сериали

AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 18:40
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , директно
Eurosport HD 18:40
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , директно
Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо

Всички предавания

Филми

HBO 18:35
"Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
HBO HD 18:35
"Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
BNT2 18:35
За всяка единица живот документален филм
Vivacom Arena 18:44
Рицарят Ръждивко Еп. 45 Анимация, Семеен 2013
AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}