ТВ Програма

ТВ програма

Disney Channel

  • Сега
    Момче, Момиче и т.н.
  • 15:40
    Момче, Момиче и т.н.
  • 16:00
    Призракът и Моли МакГий
  • 16:30
    Призракът и Моли МакГий
  • 17:00
    Гоустфорс
  • 17:30
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 18:00
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 18:30
    Момче, Момиче и т.н.
  • 18:40
    Момче, Момиче и т.н.
  • 19:00
    Момче, Момиче и т.н.
  • 19:10
    Момче, Момиче и т.н.
  • 19:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 20:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 20:30
    Къмпиране
  • 21:00
    Къмпиране
  • 21:35
    принц Смотльо
  • 23:15
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 23:45
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 00:15
    Буболечки приятели
  • 00:45
    Буболечки приятели
  • 01:10
    Сейди Спаркс
  • 01:30
    Сейди Спаркс
  • 01:50
    Имението "Евърмур"
  • 02:15
    Имението "Евърмур"
  • 02:40
    Имението "Евърмур"
  • 03:00
    Буболечки приятели
  • 03:20
    Буболечки приятели
  • 03:45
    Буболечки приятели
  • 04:05
    Ранди Кънингам
  • 04:25
    Ранди Кънингам
  • 04:50
    Псевдокотка

Сериали

AXN Black 16:10
Морски тюлени; сезон 4, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2020
Viasat History 15:45
История на християнството, сезон 1, еп. 6
AXN White 15:55
Морски детективи; сезон 14, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2016
Viasat Explorer 16:15
Превозвачи от калните планини, сезон 1, еп. 7

Всички предавания

Спорт

AXN Black 15:35
Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
BNT 3 15:55
Световно първенство по конен спорт: прескачане на препятствия /отборно, финал/
Film Plus HD 16:00
Тенис: Ализа Корне - Анжелик Кербер (Bad Homburg Open presented by Engel & Voelkers, Бад Хомбург; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
Ring.BG 16:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите
TVPlus 16:00
"Моето куче: Спорт и обучение на кучето - Изпит в дисциплините следа и куче придружител" - документална поредица

Всички предавания

Филми

Alfa 15:30
Документален филм
Kino Nova 15:30
"Сватбата на най-добрия ми приятел" - романтична комедия с уч. на Джулия Робъртс, Камерън Диас, Дърмът Мълроуни, Рупърт Еверет, М. Емет Уолш, Рейчъл Грифитс и др. /п/
Telekabel 15:30
Детски свят
MGM 15:35
"Завръщане в бъдещето 2" - фентъзи комедия, САЩ, 1989, с Кристофър Лойд, Майкъл Джей Фокс, Лиа Томпсън и Криспин Глоувър.
Cinemax 2 15:40
"Филофобия: Страх от влюбване", драма, Великобритания, 2019; реж. Гай Дейвис, с Джошуа Гленистър, Ким Спиърман, Хари Лойд, Джеймс Фокнър, Алекзандър Линкълн, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}