ТВ Програма

ТВ програма

Disney Channel

  • 05:15
    Сейди Спаркс
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Момче, Момиче и т.н.
  • 06:10
    Момче, Момиче и т.н.
  • 06:30
    Момче, Момиче и т.н.
  • 06:40
    Момче, Момиче и т.н.
  • 07:00
    Момче, Момиче и т.н.
  • 07:10
    Момче, Момиче и т.н.
  • 07:30
    Зомбита
  • 09:30
    Буболечки приятели
  • 10:00
    Буболечки приятели
  • 10:30
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 11:00
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 11:30
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 12:00
    ГЕРОИЧНАТА ШЕСТОРКА - СЕРИАЛЪТ
  • 12:30
    ГЕРОИЧНАТА ШЕСТОРКА - СЕРИАЛЪТ
  • 13:00
    Момче, Момиче и т.н.
  • 13:10
    Момче, Момиче и т.н.
  • 13:30
    Момче, Момиче и т.н.
  • 13:40
    Момче, Момиче и т.н.
  • 14:00
    Домът на Рейвън
  • 14:30
    Домът на Рейвън
  • 15:00
    Къмпиране
  • 15:30
    Къмпиране
  • 18:00
    Къмпиране
  • 18:30
    Домът на Рейвън
  • 19:00
    Слушай публиката
  • 19:30
    БИЗААРДВАРК
  • 20:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 20:30
    Рицар по неволя
  • 21:00
    Рицар по неволя
  • 21:30
    Рицар по неволя
  • 22:00
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 22:30
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 23:00
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 23:30
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 00:01
    Групата на Алекс
  • 00:31
    Групата на Алекс
  • 01:00
    Хрониките на Евърмур
  • 01:30
    Хрониките на Евърмур
  • 02:00
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Сейди Спаркс
  • 03:25
    Сейди Спаркс
  • 03:50
    Ранди Кънингам
  • 04:00
    Псевдокотка
  • 04:25
    Псевдокотка
  • 04:45
    Псевдокотка

Сериали

bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) директно
Film Plus HD 19:30
Тенис: Akron WTA Finals Guadalajara, Гуадалахара (WTA Finals - повторение)
Diema Sport 20:00
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}