ТВ Програма

ТВ програма

Disney Jr

  • Сега
    Puppy Dog Pals
  • 15:30
    Alice's Wonderland Bakery
  • 16:00
    T.O.T.S.
  • 16:30
    PJ Masks
  • 17:00
    Bluey
  • 17:10
    Bluey
  • 17:20
    Bluey
  • 17:30
    Spidey and His Amazing Friends
  • 18:00
    Spidey and His Amazing Friends
  • 18:30
    Mickey Mouse Funhouse
  • 19:00
    Alice's Wonderland Bakery
  • 19:30
    Chicken Squad
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    Spidey and His Amazing Friends
  • 21:00
    Bluey
  • 21:10
    Bluey
  • 21:20
    Bluey
  • 21:30
    Mickey Mouse Funhouse
  • 22:00
    Spidey and His Amazing Friends
  • 22:30
    PJ Masks
  • 23:00
    Alice's Wonderland Bakery
  • 23:30
    T.O.T.S.
  • 00:00
    Gigantosaurus
  • 00:25
    Gigantosaurus
  • 00:50
    Gigantosaurus
  • 01:15
    Gigantosaurus
  • 01:40
    Gigantosaurus
  • 02:00
    Henry Hugglemonster
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
  • 02:45
    Henry Hugglemonster
  • 03:10
    Henry Hugglemonster
  • 03:35
    Henry Hugglemonster
  • 04:00
    Paprika
  • 04:25
    Paprika
  • 04:45
    Gigantosaurus

Сериали

AXN Black 15:10
Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
Viasat Explorer 15:15
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 1
AXN 15:20
Новобранецът; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2021
AXN White 15:30
Профилиране; сезон 8, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2018
bTV Comedy 15:30
"По средата" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Премиър Лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2022-23) /п/
Diema Sport 3 16:00
Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен Бундеслига (2022-23) /п/
Eurosport 2 16:00
Туристически автомобили: Световна купа на Алзас, обзор, повторение
Nova Sport 16:00
Футбол: Ханза Рощок - Арминия Билефелд Втора Бундеслига (2022-23) /п/

Всички предавания

Филми

HBO 2 15:10
"Мистериите на Хейли Дийн: Убийствена присъда", криминална драма, САЩ, 2020; реж. Майкъл Робисън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лусия Уолтърс, Лорън Холи, Матю МакКол, [12+]
Kino Nova 15:15
"Носталгия" (премиера) - драма с уч. на Джон Хам, Катрин Кийнър, Джон Ортиз, Ник Оферман, Джеймс Легрос, Брус Дърн, Елън Бърстин и др.
AXN 15:20
Новобранецът; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2021
AXN White 15:30
Профилиране; сезон 8, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2018
Diema Family 15:30
"Черна роза" - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}