ТВ Програма

ТВ програма

Disney Jr

  • 05:00
    Gigantosaurus
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 07:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 07:30
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 08:00
    Bluey
  • 08:10
    Bluey
  • 08:20
    Bluey
  • 08:30
    Bluey
  • 08:40
    Bluey
  • 08:50
    Bluey
  • 09:00
    Chicken Squad
  • 09:30
    T.O.T.S.
  • 10:00
    Mickey Mouse Clubhouse Road Rally
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:30
    PJ Masks
  • 12:00
    Doc McStuffins
  • 12:30
    Doc McStuffins
  • 13:00
    PJ Masks
  • 13:30
    PJ Masks
  • 14:00
    Bluey
  • 14:10
    Bluey
  • 14:20
    Bluey
  • 14:30
    Bluey
  • 14:40
    Bluey
  • 14:50
    Bluey
  • 15:00
    Chicken Squad
  • 15:30
    T.O.T.S.
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
  • 16:30
    Puppy Dog Pals
  • 17:00
    PJ Masks
  • 17:30
    PJ Masks
  • 18:00
    Mickey Mouse Clubhouse Road Rally
  • 19:00
    Bluey
  • 19:10
    Bluey
  • 19:20
    Bluey
  • 19:30
    Chicken Squad
  • 20:00
    T.O.T.S.
  • 20:30
    T.O.T.S.
  • 21:00
    Bluey
  • 21:10
    Bluey
  • 21:20
    Bluey
  • 21:30
    Chicken Squad
  • 22:00
    PJ Masks
  • 22:30
    Doc McStuffins
  • 23:00
    Doc McStuffins
  • 23:30
    T.O.T.S.
  • 00:00
    Gigantosaurus
  • 00:25
    Gigantosaurus
  • 00:50
    Gigantosaurus
  • 01:15
    Zou
  • 01:30
    Zou
  • 01:45
    Zou
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Henry Hugglemonster
  • 02:40
    Henry Hugglemonster
  • 03:05
    Henry Hugglemonster
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 03:55
    Paprika
  • 04:15
    Paprika
  • 04:35
    Gigantosaurus

Сериали

bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) директно
Film Plus HD 19:30
Тенис: Akron WTA Finals Guadalajara, Гуадалахара (WTA Finals - повторение)
Diema Sport 20:00
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно

Всички предавания

Филми

TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}