ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 06:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 07:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 09:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018"
  • 10:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио"
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия, повторение
  • 13:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MX2, първо състезание, директно
  • 14:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MXGP, първо състезание, директно
  • 15:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 16:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MX2, второ състезание, директно.
  • 17:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MXGP, второ състезание, директно
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия, повторение
  • 19:00
    Голф: PGA тур, Бермуда Чемпиъншип, четвърти ден, директно
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Конен спорт: Световна купа в Трион, повторение
  • 23:35
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 02:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 04:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.8 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18
MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}