ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 06:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 08:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата, Пекин 2008"
  • 09:30
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
  • 10:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MX2, първо състезание, повторение
  • 11:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MX2, второ състезание, повторение
  • 11:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 13:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение
  • 15:30
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
  • 17:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MX2, първо състезание, повторение
  • 18:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MXGP, първо състезание, повторение
  • 18:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MX2, второ състезание, повторение
  • 19:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MXGP, второ състезание, повторение
  • 19:30
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
  • 21:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MX2, първо състезание, повторение
  • 22:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MXGP, първо състезание, повторение
  • 23:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MX2, второ състезание, повторение
  • 23:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Гарда, MXGP, второ състезание, повторение
  • 00:00
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, първи ден, повторение
  • 02:00
    Снукър: Инглиш оупън, първи кръг, повторение
  • 04:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа, повторение

Сериали

EPIC Drama 07:25
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
bTV 07:30
"Приятели" - сериал, с.8 еп.19
bTV HD 07:30
"Приятели" - сериал, с.8 еп.19
bTV Lady 07:30
"Лекар в планината" - сериал, с.14 еп.7 - 9
Viasat Nature 07:45
Изкопаеми чудеса: Скритите съкровища на природата, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:30
Фрийстайл ски: Световна купа в Сикрет Гардън, ски крос, мъже и жени, повторение
Eurosport HD 07:30
Фрийстайл ски: Световна купа в Сикрет Гардън, ски крос, мъже и жени, повторение
Diema Sport 07:45
Футбол: Ботев Враца - Царско село efbet Лига (2021-22) /п/
Film Plus HD 07:45
Тенис: Мария Осорио Серано - Камила Джорджи (Tenerife Ladies Open, Тенерифе; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
НТВ Сериал 07:45
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 685

Всички предавания

Филми

BNT2 07:25
Саби и мечове детски тв филм /1980 г./, режисьор Генчо Генчев, в ролите: Антон Горчев, Тодор Пройков, Владислав Иванов, Стоян Стойчев и др.
Discovery Channel 07:30
Как се прави...: Детски колички, заготовки за къщи, дървени флейти, гуми за велосипеди
FilmBox Extra 07:35
Мечтано пътешествие Документален, Пътуване Полша 2017
AXN 07:50
Джуманджи; приключенски, фантастика, САЩ, 1995
MGM 07:50
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}