ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport 2

  • 05:00
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
  • 06:30
    Снукър: Инглиш оупън, първи кръг, повторение
  • 08:30
    Олимпийски игри: Залата на славата, Лондон 2012
  • 09:30
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
  • 10:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение
  • 11:30
    Снукър: Инглиш оупън, първи кръг, повторение
  • 13:30
    Колоездене: "Колоездачно шоу"
  • 14:00
    Лека атлетика: Маратон на Чикаго, повторение.
  • 15:30
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
  • 17:30
    Туристически автомобили: Световна купа на По, първо състезание, повторение
  • 18:30
    Туристически автомобили: Световна купа на По, второ състезание, повторение
  • 19:30
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
  • 20:30
    Лека атлетика: Маратон на Париж, повторение
  • 21:30
    Голф: "Голф ТВ"
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Туристически автомобили: Световна купа на По, първо състезание, повторение
  • 23:00
    Туристически автомобили: Световна купа на По, второ състезание, повторение
  • 00:00
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
  • 02:00
    Снукър: Инглиш оупън, втори кръг, повторение
  • 04:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Монца, повторение

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.8 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18
MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/
DocuBox 18:00
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}