ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 8 часа на Портимао, повторение
  • 07:30
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
  • 09:30
    Голф: "Голф ТВ"
  • 10:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, повторение
  • 11:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Торино 2006"
  • 12:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пекин 2008"
  • 13:30
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
  • 15:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 17:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 8 часа на Портимао, повторение
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Торино 2006"
  • 20:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пекин 2008"
  • 21:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, повторение
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Под светлината на прожекторите.
  • 00:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Монца, повторение
  • 01:00
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
  • 02:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 8 часа на Портимао, повторение
  • 04:00
    Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение

Сериали

EPIC Drama 06:25
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 11
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
bTV Comedy 07:00
"Круд" - сериал
bTV Lady 07:00
"Свободен дух" - сериал, еп.8

Всички предавания

Спорт

National Geographic 06:45
Строителна зона
НТВ Сериал 06:30
ДИКИЙ-3 серия 12
Film Plus HD 06:45
Тенис: Жасмин Паолини - Юлия Путинцева (Zavarovalnica Sava Portoroz, Порторож; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
Eurosport 07:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени, повторение

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
Kino Nova 06:50
"Лято във Виетнам" - романтичен филм с уч. на Инес Бьорг Дейвид, Николай Кински, Петер Прагер, Мегън Гей и др., II част /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}