ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 07:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 09:30
    Минутката
  • 09:35
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия, повторение
  • 11:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018"
  • 12:30
    Конен спорт: Световна купа в Трион, запис
  • 14:00
    Колоездене: Париж - Тур, повторение
  • 14:30
    Колокрос: Световна купа в, Оверийсе, жени, директно
  • 15:40
    Колокрос: Световна купа в Зонховен
  • 16:00
    Колокрос: Световна купа в Оверийсе, мъже, директно
  • 17:15
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 19:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018"
  • 20:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Токио 2020"
  • 21:00
    Минутката
  • 21:05
    Новини
  • 21:10
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 23:00
    Новини
  • 23:05
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия, повторени.
  • 02:15
    Минутката
  • 02:20
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, повторение
  • 04:00
    Колоездене: Европейско първенство в Трентино, общ старт, мъже

Сериали

e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
EPIC Drama 18:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN White 19:00
Закрилникът; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2003
bTV Action 19:00
Часът на супергероите (премиера): "Супергърл" - сериал, с.6 еп.9

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
Nova Sport 18:30
Хокей на лед: Витяз - Йокерит Континентална хокейна лига директно
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 691

Всички предавания

Филми

DocuBox 18:30
Музикален пътешественик
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
FilmBox Basic 18:50
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
Cinemax 18:55
"Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джейк Джилънхол, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}