ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 05:30
    Колоездене: Европейско първенство в Трентино, общ старт, жени
  • 06:30
    Мотоциклетизъм: Световен шампионат за издръжливост, 24 часа на "Бол д`Ор" , повторение
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Великобритания, осми етап, повторение
  • 11:00
    Джудо шоу
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Световен шампионат за издръжливост, 24 часа на "Бол д`Ор" , обзор
  • 12:30
    Колоездене: Европейско първенство в Трентино, общ старт, мъже
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Великобритания, осми етап, повторение
  • 15:00
    Колоездене: "Колоездачно шоу"
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Люксембург, първи етап, директно
  • 17:30
    Тенис: Най-доброто от US Open
  • 18:30
    Минутката
  • 18:35
    Колоездене: Обиколка на Великобритания, осми етап, повторение
  • 19:30
    Европейски рали шампионат: Европейски рали шампионат, обзор
  • 20:00
    Конен спорт: Турнир от Големия Шлем в Спрус Медоус, магазин
  • 21:00
    Триатлон: Суперлига, Мюнхен, повторение
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Люксембург, първи етап, повторение
  • 23:15
    Туристически автомобили: Купа Eset V4 на Бърно, обзор, магазин
  • 23:30
    Европейски рали шампионат: Европейски рали шампионат, обзор
  • 00:00
    Колоездене: Световно първенство в Имола, часовник, жени, повторение
  • 01:00
    Колоездене: Обиколка на Люксембург, първи етап, повторение
  • 02:30
    Мотоциклетизъм: Световен шампионат за издръжливост, 24 часа на "Бол д`Ор", повторение
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Люксембург, първи етап, повторение

Сериали

Viasat Explorer 02:30
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 1
bTV Action 02:30
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.11
bTV Lady 02:30
"Шест сестри" - сериал
Nova TV 02:30
"Сияйна луна" - сериал
AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, , смесени двойки, повторение
Eurosport HD 02:30
Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, , смесени двойки, повторение
AXN Black 03:10
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 13, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 02:30
"Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Кристофър Абът, [15+]
AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Cinemax 02:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
HBO3 02:40
"Наследници ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2021, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
HBO 2 02:40
"Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян , с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}