ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport

  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 07:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 09:30
    Минутката
  • 09:35
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия, повторение
  • 11:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018"
  • 12:30
    Конен спорт: Световна купа в Трион, запис
  • 14:00
    Колоездене: Париж - Тур, повторение
  • 14:30
    Колокрос: Световна купа в, Оверийсе, жени, директно
  • 15:40
    Колокрос: Световна купа в Зонховен
  • 16:00
    Колокрос: Световна купа в Оверийсе, мъже, директно
  • 17:15
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 19:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018"
  • 20:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Токио 2020"
  • 21:00
    Минутката
  • 21:05
    Новини
  • 21:10
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 23:00
    Новини
  • 23:05
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия, повторени.
  • 02:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение
  • 04:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение

Сериали

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}