ТВ Програма

ТВ програма

Fashion TV

  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION & SPORTS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    FITNESS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    2000S FASHION
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    SKINCARE
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    MAKE-UP
  • 09:25
    F-PEOPLE
  • 09:30
    HAIRSTYLES
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    INEZ AND VINOODH STORY
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    INEZ AND VINOODH STORY
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION DESTINATION: AUSTRIA
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION DESTINATION: AUSTRIA
  • 11:55
    FASHION WEEK
  • 12:00
    FASHION JUNIOR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    FASHION JUNIOR
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    MILAN FASHION WEEK
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    MILAN FASHION WEEK
  • 14:00
    DESIGNERS
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    DESIGNERS
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    BRIDAL
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    TOP MODELS
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    TOP MODELS
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    MADE IN SOUTH AFRICA
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    MADE IN SOUTH AFRICA
  • 17:55
    FASHION WEEK
  • 18:00
    JASMINE TOOKES STORY
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    JASMINE TOOKES STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    MADE IN UK
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    MADE IN UK
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    FASHION MAGAZINES
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    FASHION MAGAZINES
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION DESTINATION: THAILAND
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION DESTINATION: THAILAND
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    FASHION NEWS
  • 22:25
    F-PEOPLE
  • 22:30
    FASHION NEWS
  • 22:55
    FASHION WEEK
  • 23:00
    BURBERRY STORY
  • 23:25
    F-PEOPLE
  • 23:30
    BURBERRY STORY
  • 23:55
    FASHION WEEK
  • 00:00
    TOP MODELS
  • 00:30
    TOP MODELS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    MIDNITE HAUTE
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    SWIMWEAR
  • 02:30
    SWIMWEAR
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
  • 03:30
    FASHION FILMS
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015
HBO 2 20:00
"Хари Потър и Даровете на смъртта, 2 част", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2011; реж. Дейвид Йейтс, с Даниъл Радклиф, Рупърт Гринт, Ема Уотсън, Хелена Бонам Картър, Ралф Файнс, [12+]
Diema Family 20:00
"Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
Diema 20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия с уч. на Чарли Шийн, Том Беринджър, Корбин Бърнсен, Денис Хейсбърт, Джеймс Гамон, Омар Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}