ТВ Програма

ТВ програма

Fashion TV

  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION & SPORTS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    FITNESS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    2000S FASHION
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    SKINCARE
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    MAKE-UP
  • 09:25
    F-PEOPLE
  • 09:30
    HAIRSTYLES
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    KENDALL JENNER STORY
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    KENDALL JENNER STORY
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION DESTINATION: SPAIN
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION DESTINATION: SPAIN
  • 11:55
    FASHION WEEK
  • 12:00
    FASHION JUNIOR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    FASHION JUNIOR
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    MILAN FASHION WEEK
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    MILAN FASHION WEEK
  • 14:00
    DESIGNERS
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    DESIGNERS
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    BRIDAL
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    TOP MODELS
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    TOP MODELS
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    MADE IN SOUTH AFRICA
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    MADE IN SOUTH AFRICA
  • 17:55
    FASHION WEEK
  • 18:00
    KENDALL JENNER STORY
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    KENDALL JENNER STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    MADE IN FRANCE
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    MADE IN FRANCE
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    FASHION MAGAZINES
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    FASHION MAGAZINES
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION DESTINATION: MONACO
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION DESTINATION: MONACO
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    FASHION NEWS
  • 22:25
    F-PEOPLE
  • 22:30
    FASHION NEWS
  • 22:55
    FASHION WEEK
  • 23:00
    KENDALL JENNER STORY
  • 23:25
    F-PEOPLE
  • 23:30
    KENDALL JENNER STORY
  • 23:55
    FASHION WEEK
  • 00:00
    TOP MODELS
  • 00:30
    TOP MODELS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    MIDNITE HAUTE
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    SWIMWEAR
  • 02:30
    SWIMWEAR
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
  • 03:30
    FASHION FILMS
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:20
"В дълбините (2020)", хорър - фантастика, САЩ, 2020; реж. Уилям Юбанк, с Кристен Стюарт, Венсан Касел, Мамуду Ати, Ти Джей Милър, Джон Галахър-младши, [15+]
FilmBox Basic 17:25
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
TVPlus 17:30
"Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - III част, документален филм
MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}