ТВ Програма

ТВ програма

Fen Folk

  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 09:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 11:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 11:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 12:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 12:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 17:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 00:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 00:15
    Нощен блок
  • 01:00
    Световен фолклор /музикално-развлекателен блок с участието на международни фолклорни състави/
  • 01:15
    Нощен блок
  • 02:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок

Сериали

Viasat History 05:00
Нацистка наука, сезон 1, еп. 1
bTV Action 05:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.9
bTV Comedy 05:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Горещи сърца" - сериал
Viasat Explorer 05:00
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 04:55
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение
Eurosport 2 05:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Cinemax 05:15
"Синоптикът", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Гор Вербински, с Николас Кейдж, Майкъл Кейн, Хоуп Дейвис, Джемен Де Ла Пеня, Никълъс Холт, [12+]
HBO3 05:25
"Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}