ТВ Програма

ТВ програма

Fen Folk

  • 05:15
    Години, години /музикалко-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 09:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 11:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 11:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 12:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 12:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 17:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 00:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 00:15
    Нощен блок
  • 02:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок

Сериали

e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18
MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

TVPlus 17:30
"Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - III част, документален филм
MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}