ТВ Програма

ТВ програма

Fen Folk

  • 05:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 09:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 11:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 11:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 12:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 12:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 17:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 18:20
    Години, години /музикално-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 00:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 00:15
    Нощен блок
  • 02:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок

Сериали

Viasat Nature 07:45
Изкопаеми чудеса: Скритите съкровища на природата, сезон 1, еп. 3
Viasat History 07:50
Древно инженерство, сезон 1, еп. 2
bTV Action 08:00
"Лондонград" - сериал, еп.8 - 10
bTV Comedy 08:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.68, 69
e-kids 08:00
Инфинити Надо - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 07:45
Футбол: Ботев Враца - Царско село efbet Лига (2021-22) /п/
Film Plus HD 07:45
Тенис: Мария Осорио Серано - Камила Джорджи (Tenerife Ladies Open, Тенерифе; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
НТВ Сериал 07:45
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 685
MAX Sport 1 08:00
Евролига: Баскония - Реал Мадрид
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Сампдория - Верона повторение

Всички предавания

Филми

AXN 07:50
Джуманджи; приключенски, фантастика, САЩ, 1995
MGM 07:50
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Cinemania 08:00
Франсис биографична драма САЩ 1982
Kino Nova 08:00
"Норм-полярният мечок: Приключения с кралски размери" - анимационен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}