ТВ Програма

ТВ програма

Fen Folk

  • 05:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 08:00
    Години, години /музикалко-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 08:20
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 09:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 11:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 11:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 12:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 12:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
  • 13:30
    Рецитал на.../музикално-развлекателен блок с концертни участия на фолклорни звезди от България/
  • 14:00
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 17:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 20:00
    Най-доброто от Гласът на Родопите с Хамид Имамски /музикално-развлекателно предаване/
  • 20:45
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 00:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 00:15
    Нощен блок
  • 01:00
    Години, години /музикалко-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 01:15
    Нощен блок
  • 02:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок

Сериали

Viasat Nature 01:55
Йоркширският ветеринар, сезон 2, еп. 1
bTV Action 02:00
"Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 02:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
Хоби ТВ 02:00
НАСЛУКА - тв поредица, девети сезон, 28 еп.
Viasat History 02:10
Историческата истина, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 02:30
Тенис: Елина Свитолина - Елена Габриела Русе (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 02:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Cinemania 02:00
Испанска афера романтична комедия Испания 2014
Nostalgia 02:00
Златната петорка драма Северна Македония 2017
TVPlus 02:00
"Дива мишена" - екшън, комедия, Великобритания, Франция, 2010 г., Режисьор: Джонатан Лин, В ролите: Бил Най, Емили Блънт, Рупърт Гринт, Рупърт Еверет, Айлийн Аткинс, Мартин Фрийман, Грегър Фишър и др. (12)
EPIC Drama 02:15
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екранизация/драма, 2012

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}