ТВ Програма

ТВ програма

Fen Folk

  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 05:15
    Рецитал на.../музикално-развлекателен блок с концертни участие на фолклорни звезди от България/
  • 05:45
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 09:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 11:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 11:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 12:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 12:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 17:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 00:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 00:15
    Нощен блок
  • 02:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок

Сериали

EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
FilmBox Basic 02:35
Картелът, еп.6 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
MGM 02:35
"Пази се от живите мъртви" - сериал, 7 сезон, 8 еп.
AXN Black 02:40
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, 2019
Viasat Nature 02:40
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 14

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:25
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, 2019
MAX Sport 3 03:00
Серия А: Рома - Интер повторение
НТВ Сериал 03:10
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 11
BNT 3 03:30
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
FilmBox Basic 02:35
Картелът, еп.6 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
HBO3 02:40
"Британия ІIІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Макензи Крук, с Кели Райли, Дейвид Мориси, Зои Уонамейкър, Макензи Круук, Николай Лий Каас, [18+]
AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
HBO 03:00
"Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди , [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}