|
ТВ Програма |
|
|
Fen Folk
-
05:15
Години, години /музикалко-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
-
05:30
По ранни зори /сутрешен блок/
-
06:00
Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
-
06:15
По ранни зори /сутрешен блок/
-
07:00
Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
-
07:30
По ранни зори /сутрешен блок/
-
09:00
Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
-
09:30
Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
-
11:00
Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
-
11:30
Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
-
12:00
Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
-
12:15
Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
-
13:00
ТЕЛЕПАЗАР
-
13:15
Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
-
14:00
Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
-
15:00
Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
-
15:15
Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
-
17:00
Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
-
17:15
Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
-
18:00
Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
-
18:30
Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
-
23:00
Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
-
23:30
Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
-
00:00
Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
-
00:15
Нощен блок
-
02:00
Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
-
02:15
Нощен блок
-
04:00
Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
-
04:15
Нощен блок
Сериали
|
04:45 |
"Ослепително слънце" - сериал /п./
|
|
04:45 |
"Пениуърт" - сериал /п./
|
|
04:45 |
"Ослепително слънце" - сериал /п./
|
|
04:50 |
Топ летци: Кралските военновъздушни сили отвътре, сезон 1, еп. 4
|
|
05:00 |
Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 7
|
Всички предавания
Спорт
|
05:40 |
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 98
|
|
05:00 |
Строителна зона
|
|
05:00 |
Плейин Баскетбол от НБА 2023/2024, западна конференция директно
|
|
06:00 |
Строителна зона
|
Всички предавания
Филми
|
04:35 |
"Генезис", трилър - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Кристофър Нолан, с Леонардо ДиКаприо, Кен Уатанабе, Джоузеф Гордън-Левит, Марион Котийар, Елън Пейдж, [12+]
|
|
04:40 |
Алвин и чипоносковците 3: Чипо-Крушение, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2011
|
|
04:50 |
"Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
|
|
05:10 |
Докоснати от слънцето; сезон 1, епизод 123, драма, романтичен, Гърция, 2013
|
|
05:13 |
Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
|
Всички предавания
Всички предавания
Всички предавания
|
|
|
|
|