ТВ Програма

ТВ програма

Film Plus HD

  • 06:30
    Тенис: Ашли Барти - Хедър Уотсън (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Transylvania Open, Клуж-Напока - четвъртфинали (WTA 250 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Courmayeur Ladies Open, Кормайор - четвъртфинали (WTA 250 - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Transylvania Open, Клуж-Напока - полуфинали (WTA 250)
  • 19:30
    Пряко: Тенис: Courmayeur Ladies Open, Кормайор - II полуфинал (WTA 250)
  • 21:30
    Тенис: Courmayeur Ladies Open, Кормайор - I полуфинал (WTA 250 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Паула Бадоса - Арина Сабаленка (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 02:00
    Тенис: Каролин Гарсия - Гарбине Мугуруса (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 03:00
    Тенис: Анджелик Кербер - Йелена Остапенко (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)

Сериали

AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
EPIC Drama 01:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 13, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2019
Nova TV 01:30
"Специален отряд: Хамбург" - сериал, сезон 1
AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Explorer 01:45
Ледени викинги, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
Eurosport HD 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 01:20
Червени светлини Трилър Испания, САЩ 2012
Alfa 01:20
Документален филм
AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
Fen TV 01:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
bTV Cinema 01:30
"Училищни танци" - документален (САЩ, 2017), режисьор Аманда Липиц

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}