ТВ Програма

ТВ програма

Film Plus HD

  • 05:00
    Тенис: Каролина Плишкова - Паула Бадоса (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:30
    Тенис: Мария Сакари - Йелена Остапенко (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
  • 08:10
    Тенис: Магда Линет - Елена Рибакина (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
  • 10:00
    Тенис: Courmayeur Ladies Open, Кормайор - четвъртфинали (WTA 250 - повторение)
  • 14:30
    Тенис: Transylvania Open, Клуж-Напока - четвъртфинали (WTA 250 - повторение)
  • 18:30
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA 500 - повторение)
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Тенис: Каролина Мухова - Белинда Бенчич (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 23:00
    Тенис: Ашли Барти - Анджелик Кербер (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - I полуфинал, повторение)
  • 00:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Жил Тайхман (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - II полуфинал, повторение)
  • 02:00
    Тенис: Ашли Барти - Жил Тайхман (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - финал, повторение)
  • 03:30
    Тенис: Ига Швьонтек - Елена Рибакина (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - II четвъртфинал, повторение)

Сериали

bTV Action 02:00
"Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 02:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
Хоби ТВ 02:00
НАСЛУКА - тв поредица, девети сезон, 28 еп.
Viasat History 02:10
Историческата истина, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 02:15
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екранизация/драма, 2012

Всички предавания

Спорт

BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 02:30
Тенис: Елина Свитолина - Елена Габриела Русе (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 02:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Cinemania 02:00
Испанска афера романтична комедия Испания 2014
Nostalgia 02:00
Златната петорка драма Северна Македония 2017
TVPlus 02:00
"Дива мишена" - екшън, комедия, Великобритания, Франция, 2010 г., Режисьор: Джонатан Лин, В ролите: Бил Най, Емили Блънт, Рупърт Гринт, Рупърт Еверет, Айлийн Аткинс, Мартин Фрийман, Грегър Фишър и др. (12)
EPIC Drama 02:15
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екранизация/драма, 2012

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}