ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Месо
  • 14:05
    Невъзможен ресторант (Series 15): Спасяване на семейното наследство (Episode 5)
  • 14:50
    Гражданка в ранчото (Series 11): Превоз на добитъка (Episode 9)
  • 15:10
    Гражданка в ранчото (Series 11): Има първи път за всичко (Episode 10)
  • 15:35
    Режи! (Series 22): Празнична кухня (Episode 4)
  • 16:20
    Кухнята (Series 14): Бързо и вкусно (Episode 9)
  • 17:05
    Режи, Джуниър! (Series 4): Денят на благодарността за деца (Episode 4)
  • 17:50
    Режи! (Series 47): Победи съдията: Манийт (Episode 6)
  • 18:35
    Фермерско меню (Series 6): Италианска скара (Episode 5)
  • 19:00
    Фермерско меню (Series 6): Ваканция по мексикански (Episode 6)
  • 19:20
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Съревнование в супера (Episode 1)
  • 20:05
    Режи! (Series 47): Победи съдията: Аманда (Episode 4)
  • 20:50
    Режи сладкиши (Series 1): Хрупкави карнавални лакомства (Episode 8)
  • 21:35
    Кухнята (Series 14): Бързо и вкусно (Episode 9)
  • 22:20
    Режи! (Series 47): Победи съдията: Манийт (Episode 6)
  • 23:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 31): Солено и сладко (Episode 6)
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 31): Латиноамериканска кухня (Episode 7)
  • 23:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Барбекю в Кливланд (Episode 1)
  • 00:15
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Направи си бургер (Episode 2)
  • 00:35
    Кухнята (Series 12): Вечер за игри (Episode 7)
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Пържено, печено и на скара
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Месо
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Съревнование в супера (Episode 1)
  • 02:40
    Режи, Джуниър! (Series 4): Денят на благодарността за деца (Episode 4)
  • 03:20
    Кухнята (Series 14): Бързо и вкусно (Episode 9)
  • 04:05
    Невъзможен ресторант (Series 15): Спасяване на семейното наследство (Episode 5)
  • 04:50
    Южняшката кухня на Триша (Series 3): Пикник за дипломирането (Episode 2)

Сериали

Viasat Nature 13:55
Речни чудовища, сезон 3, еп. 4
AXN Black 14:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, САЩ, 2012
Boomerang 14:00
Мистър Бийн: Анимационният сериал
bTV Comedy 14:00
"Новите съседи" /п./ - сериал
Diema 14:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23, 2 епизода

Всички предавания

Спорт

AXN Black 14:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, САЩ, 2012
BNT 3 14:00
Футбол: Испания - Норвегия, финал на европейското първенство за девойки до 19 г.
Diema Sport 3 14:00
Футбол: Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен Бундеслига (2022-23) /п/
Nova Sport 14:00
Футбол: Виетел - Куала Лумпур Купа на Азиатската футболна конфедерация (2022) директно
Eurosport 14:15
Колоездене: Обиколка на Ен, втори етап, директно

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 13:58
Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
Blomberg Bulgaria 14:00
Пътешественик - док. филм на Bloomberg
Cinemania 14:00
БУРНИ ВРЪЗКИ драма Франция 2019
FilmBox Plus 14:00
Кунфуистка Криминален, Екшън Дания, Швеция 2007
Nostalgia 14:00
РОЗЕТА драма Белгия-Франция 1999

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}