ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:00
    Режи! (Series 37): Сладоледен екип (Episode 12)
  • 05:40
    Режи! (Series 37): Под кубинското слънце (Episode 13)
  • 06:20
    Пребори Боби Флей (Series 18): Черешката на тортата (Episode 8)
  • 06:40
    Пребори Боби Флей (Series 18): Пълнежът на победата (Episode 9)
  • 07:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Всички видове месо (Episode 1)
  • 07:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Унаследени рецепти (Episode 2)
  • 07:45
    Режи! (Series 35): Марди Гра (Episode 11)
  • 08:25
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Вкусотии пред екрана (Episode 3)
  • 08:45
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): От любов към шоколада (Episode 4)
  • 09:10
    Гражданка в ранчото (Series 12): Лесни ястия (Episode 7)
  • 09:30
    Гражданка в ранчото (Series 12): В чест на Пийт (Episode 8)
  • 09:50
    Торти за Хелоуин (Series 1): Съживяване! (Episode 2)
  • 10:35
    Пребори Боби Флей (Series 26): Прогноза за победа (Episode 6)
  • 10:55
    Пребори Боби Флей (Series 26): Талант и мустаци (Episode 7)
  • 11:15
    Майсторът на тортите (Series 7): Хари Потър и Голямата ябълка (Episode 13)
  • 12:00
    Кухнята (Series 20): Комфортна храна за милиони Част 1 (Episode 4)
  • 12:40
    Хелоуински войни (Series 9): Шоу за зомби запознанства (Episode 2)
  • 13:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Вкусни открития (Episode 2)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Птица и телешко (Episode 3)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 8): Стокхолм (Episode 7)
  • 14:50
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 4 (Episode 4)
  • 15:30
    Гражданка в ранчото (Series 12): Лесни ястия (Episode 7)
  • 15:50
    Гражданка в ранчото (Series 12): В чест на Пийт (Episode 8)
  • 16:15
    Хелоуински войни (Series 9): Роякът (Episode 3)
  • 16:55
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)
  • 17:40
    Режи! (Series 35): Битка с миди (Episode 3)
  • 18:20
    Джада у дома (Series 6): Изобилие от подаръци (Episode 9)
  • 18:40
    Джада у дома (Series 6): Коледен брънч (Episode 10)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 4): Филмова вечер на открито (Episode 13)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Шампионска надпревара в супермаркета: Част 4 (Episode 14)
  • 20:05
    Режи! (Series 47): Паника с краставички (Episode 7)
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 14): Огън и лед (Episode 2)
  • 21:35
    Хелоуински войни (Series 9): Роякът (Episode 3)
  • 22:20
    Режи! (Series 35): Битка с миди (Episode 3)
  • 23:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): Гай води отвкъщи (Episode 2)
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): Доставки у дома (Episode 3)
  • 23:50
    Конкуренти в кухнята (Series 9): Морска храна (Episode 7)
  • 00:35
    Кухнята (Series 20): Комфортна храна за милиони Част 1 (Episode 4)
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Вкусни открития (Episode 2)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Птица и телешко (Episode 3)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Шампионска надпревара в супермаркета: Част 4 (Episode 14)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 9): Роякът (Episode 3)
  • 03:20
    Гражданка в ранчото (Series 12): Лесни ястия (Episode 7)
  • 03:40
    Гражданка в ранчото (Series 12): В чест на Пийт (Episode 8)
  • 04:00
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)

Сериали

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}