ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:00
    Режи! (Series 40): Талантливи деца-готвачи (Episode 1)
  • 05:40
    Режи! (Series 40): Братя и сестри (Episode 2)
  • 06:20
    Пребори Боби Флей (Series 18): Сладко отмъщение (Episode 10)
  • 06:40
    Пребори Боби Флей (Series 18): О, братко! (Episode 11)
  • 07:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Между хляба (Episode 3)
  • 07:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Пушек и морски дарове (Episode 4)
  • 07:45
    Режи! (Series 35): Парти с коктейли (Episode 12)
  • 08:25
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Вечеря около яма за готвене (Episode 5)
  • 08:45
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Малките помагачи на Кардиа (Episode 6)
  • 09:10
    Гражданка в ранчото (Series 12): Футболен ден (Episode 9)
  • 09:30
    Гражданка в ранчото (Series 12): Кухненска изповед: Четири сезона в ранчото (Episode 10)
  • 09:50
    Торти за Хелоуин (Series 1): Сватба на чудовища! (Episode 3)
  • 10:35
    Пребори Боби Флей (Series 26): Блондинките се забавляват (Episode 8)
  • 10:55
    Пребори Боби Флей (Series 26): На бавен огън (Episode 9)
  • 11:15
    Ловци на торти (Series 1): Ментови изненади (Episode 2)
  • 11:35
    Ловци на торти (Series 1): Слонът в стаята (Episode 3)
  • 12:00
    Кухнята (Series 20): Комфортна храна за милиони Част 2 (Episode 5)
  • 12:40
    Хелоуински войни (Series 9): Роякът (Episode 3)
  • 13:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Всички видове комфорт (Episode 4)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Да се отъркаляш в тестото (Episode 5)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 8): Кипър (Episode 8)
  • 14:50
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Финал (Episode 5)
  • 15:30
    Гражданка в ранчото (Series 12): Футболен ден (Episode 9)
  • 15:50
    Гражданка в ранчото (Series 12): Кухненска изповед: Четири сезона в ранчото (Episode 10)
  • 16:15
    Хелоуински войни (Series 9): Любими талисмани по Хелоуин (Episode 4)
  • 16:55
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Бонбони в изобилие (Episode 6)
  • 17:40
    Режи! (Series 35): Битка с кореноплодните (Episode 4)
  • 18:20
    Джада у дома (Series 6): Здравословно и питателно (Episode 11)
  • 18:40
    Джада у дома (Series 6): Лесни италиански ястия (Episode 12)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 5): Разточителен брънч (Episode 1)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Шампионска надпревара в супермаркета: Финал (Episode 15)
  • 20:05
    Гражданка в ранчото (Series 27): У дома: Все по-люто (Episode 9)
  • 20:30
    Фермерско меню (Series 6): Боулинг във ферма (Episode 10)
  • 20:50
    Кухнята (Series 14): Почивка край скарата (Episode 1)
  • 21:35
    Хелоуински войни (Series 9): Любими талисмани по Хелоуин (Episode 4)
  • 22:20
    Режи! (Series 35): Битка с кореноплодните (Episode 4)
  • 23:05
    Режи! (Series 47): Паника с краставички (Episode 7)
  • 23:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 14): Огън и лед (Episode 2)
  • 00:35
    Кухнята (Series 20): Комфортна храна за милиони Част 2 (Episode 5)
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Всички видове комфорт (Episode 4)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Да се отъркаляш в тестото (Episode 5)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Шампионска надпревара в супермаркета: Финал (Episode 15)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 9): Любими талисмани по Хелоуин (Episode 4)
  • 03:20
    Гражданка в ранчото (Series 12): Футболен ден (Episode 9)
  • 03:40
    Гражданка в ранчото (Series 12): Кухненска изповед: Четири сезона в ранчото (Episode 10)
  • 04:00
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Бонбони в изобилие (Episode 6)

Сериали

AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Action 17:00
"Кодово име: Уиски Кавалер" - сериал, еп.9
bTV Lady 17:00
Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.69
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал
e-kids 17:00
Супер самолети - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Cinema 17:00
"Киану" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др.
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм
AXN Black 17:10
Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}