ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:00
    Режи! (Series 40): Майстори на хотдога (Episode 4)
  • 05:40
    Режи! (Series 40): В огъня (Episode 5)
  • 06:20
    Пребори Боби Флей (Series 18): Големи имена (Episode 12)
  • 06:40
    Пребори Боби Флей (Series 18): Какво се крие под опаковката (Episode 13)
  • 07:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Международна привлекателност (Episode 5)
  • 07:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Такоси, костенурки и триколка (Episode 6)
  • 07:45
    Режи! (Series 35): Надпревара с времето (Episode 13)
  • 08:25
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Сладък брънч (Episode 7)
  • 08:45
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Вечеря за ценители (Episode 8)
  • 09:10
    Гражданка в ранчото (Series 12): Четири нюанса шоколадово (Episode 11)
  • 09:30
    Гражданка в ранчото (Series 12): Специален ден (Episode 12)
  • 09:50
    Торти за Хелоуин (Series 1): Зараза! (Episode 4)
  • 10:35
    Пребори Боби Флей (Series 26): Зловещо сладкарство (Episode 10)
  • 10:55
    Пребори Боби Флей (Series 26): Нежна италианска ръка (Episode 11)
  • 11:15
    Ловци на торти (Series 1): Двоен проблем (Episode 4)
  • 11:35
    Ловци на торти (Series 1): Мощта на цветята (Episode 5)
  • 12:00
    Кухнята (Series 20): Любими ястия Част 1 (Episode 6)
  • 12:40
    Хелоуински войни (Series 9): Любими талисмани по Хелоуин (Episode 4)
  • 13:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Международна интрига (Episode 6)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Латиноамериканска кухня (Episode 7)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): По стъпките на Луис и Кларк (Episode 1)
  • 14:50
    Режи! (Series 28): Фиеста в Синко де Майо (Episode 6)
  • 15:30
    Гражданка в ранчото (Series 12): Четири нюанса шоколадово (Episode 11)
  • 15:50
    Гражданка в ранчото (Series 12): Специален ден (Episode 12)
  • 16:15
    Хелоуински войни (Series 9): Страшни приказки II (Episode 5)
  • 16:55
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Имитации на десерти (Episode 7)
  • 17:40
    Режи! (Series 35): Жега (Episode 5)
  • 18:20
    Джада у дома (Series 6): Лакомства за настолни игри (Episode 13)
  • 18:40
    Джада у дома (Series 6): Черно и бяло (Episode 14)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 5): Детско парти (Episode 2)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Съревнование в супера (Episode 1)
  • 20:05
    Голямото печене (Series 1): Коя е вещицата? (Episode 3)
  • 20:50
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 6): Бал с костюми (Episode 6)
  • 21:35
    Хелоуински войни (Series 9): Страшни приказки II (Episode 5)
  • 22:20
    Режи! (Series 35): Жега (Episode 5)
  • 23:05
    Гражданка в ранчото (Series 27): У дома: Все по-люто (Episode 9)
  • 23:30
    Фермерско меню (Series 6): Боулинг във ферма (Episode 10)
  • 23:50
    Кухнята (Series 14): Почивка край скарата (Episode 1)
  • 00:35
    Кухнята (Series 20): Любими ястия Част 1 (Episode 6)
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Международна интрига (Episode 6)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Латиноамериканска кухня (Episode 7)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Съревнование в супера (Episode 1)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 9): Страшни приказки II (Episode 5)
  • 03:20
    Гражданка в ранчото (Series 12): Четири нюанса шоколадово (Episode 11)
  • 03:40
    Гражданка в ранчото (Series 12): Специален ден (Episode 12)
  • 04:00
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Имитации на десерти (Episode 7)

Сериали

Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.7 - 14
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.7, 8
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал, с.14 еп.9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
BNT 3 06:10
Футбол: Италия - Швейцария, квалификационна среща за световно първенство
AXN 06:15
Тоталкар; сезон 6, епизод 10, риалити, спорт, Унгария, 2020

Всички предавания

Филми

Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}