ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:00
    Режи! (Series 40): Изненади за Хелоуин (Episode 6)
  • 05:40
    Режи! (Series 40): Шампионите: Битка 1 (Episode 7)
  • 06:20
    Пребори Боби Флей (Series 19): Кълновете на победата (Episode 1)
  • 06:40
    Пребори Боби Флей (Series 19): Отведете го във Фресно (Episode 2)
  • 07:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Сочни сандвичи (Episode 7)
  • 07:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Месо със зеленчуци (Episode 8)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 13): Честито бебе (Episode 1)
  • 08:05
    Гражданка в ранчото (Series 13): Приказка за четири обяда (Episode 2)
  • 08:25
    Гражданка в ранчото (Series 13): Често задавани въпроси (Episode 3)
  • 08:45
    Гражданка в ранчото (Series 13): Сбирка в магазина (Episode 4)
  • 09:10
    Гражданка в ранчото (Series 13): Текила (Episode 5)
  • 09:30
    Гражданка в ранчото (Series 13): Денят на майката (Episode 6)
  • 09:50
    Гражданка в ранчото (Series 13): Хранителни комплекти (Episode 7)
  • 10:10
    Гражданка в ранчото (Series 13): Гладни гърла (Episode 8)
  • 10:35
    Гражданка в ранчото (Series 13): Дегустация на деликатеси (Episode 9)
  • 10:55
    Гражданка в ранчото (Series 13): Да се справим с оградата и с обяда (Episode 10)
  • 11:15
    Хелоуински войни (Series 9): Кошмар (Episode 1)
  • 12:00
    Хелоуински войни (Series 9): Шоу за зомби запознанства (Episode 2)
  • 12:40
    Хелоуински войни (Series 9): Роякът (Episode 3)
  • 13:25
    Хелоуински войни (Series 9): Любими талисмани по Хелоуин (Episode 4)
  • 14:05
    Хелоуински войни (Series 9): Страшни приказки II (Episode 5)
  • 14:50
    Засада в супермаркета (Series 2): Засада на паркинга (Episode 9)
  • 15:30
    Войни на барбекюто: Флей срещу Симън (Series 1): Цяло печено прасенце (Episode 4)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 27): Най-доброто в снега (Episode 9)
  • 16:35
    Пребори Боби Флей (Series 27): Вегетарианска битка (Episode 10)
  • 16:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): Гай води отвкъщи (Episode 2)
  • 17:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): Доставки у дома (Episode 3)
  • 17:40
    Конкуренти в кухнята (Series 9): Морска храна (Episode 7)
  • 18:20
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 14): Огън и лед (Episode 2)
  • 19:05
    Печено във Върмонт (Series 2): Айс, айс, бейби (Episode 2)
  • 19:25
    Засада в супермаркета (Series 2): Засада на паркинга (Episode 9)
  • 20:05
    Невъзможен ресторант (Series 17): Затруднение в Бъфало (Episode 9)
  • 20:50
    Хелоуински войни (Series 6): Вещици срещу върколаци (Episode 1)
  • 21:35
    Режи сладкиши (Series 2): Разцветът на десертите (Episode 5)
  • 22:20
    Кухнята (Series 20): Комфортна храна за милиони Част 1 (Episode 4)
  • 23:05
    Кухнята (Series 20): Комфортна храна за милиони Част 2 (Episode 5)
  • 23:50
    Кухнята (Series 20): Любими ястия Част 1 (Episode 6)
  • 00:35
    Кухнята (Series 20): Любими ястия - Част 2 (Episode 7)
  • 01:20
    Кухнята (Series 20): Нашите тайни - Част 1 (Episode 8)
  • 02:00
    Печено във Върмонт (Series 2): Айс, айс, бейби (Episode 2)
  • 02:20
    Правилата на фермата (Series 6): В чест на майките (Episode 8)
  • 02:40
    Правилата на фермата (Series 6): Сготви си сам (Episode 9)
  • 03:00
    Правилата на фермата (Series 6): Барбекю, бейзбол и голям апетит (Episode 10)
  • 03:20
    Правилата на фермата (Series 6): Закуска за вечеря (Episode 11)
  • 03:30
    Правилата на фермата (Series 5): Събитие на местната библиотека (Episode 2)
  • 04:00
    Правилата на фермата (Series 6): Денят на бащата (Episode 12)
  • 04:20
    Правилата на фермата (Series 6): Лятно парти в Хъдсън (Episode 13)
  • 04:40
    Правилата на фермата (Series 7): Панаирни удоволоствия (Episode 1)

Сериали

FilmBox Basic 01:05
Картелът, еп.4 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
Viasat Nature 01:05
Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 7
AXN 01:10
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2019
bTV 01:10
"Столичани в повече" - сериал, еп.23
bTV HD 01:10
"Столичани в повече" - сериал, еп.23

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
Eurosport HD 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 01:05
Картелът, еп.4 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
HBO3 01:05
"Приятелски игри", комедия, САЩ, 2019; реж. Джош Дюамел, с Джош Дюамел, Оливия Мън, Дакс Шепърд, Кевин Дилън, Дан Бакедал, [18+]
AXN 01:10
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2019
FilmBox Plus 01:10
Багажник Ужаси, Трилър САЩ 2009
Bulgaria ON AIR 01:10
По следите на храната - филм /п./

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}